Krásná, výkonná a ekologická zároveň!

Značka Tefal přichází s novou napařovací žehličkou EasyGliss Eco. Tato kráska potěší, jak na pohled, tak svojí funkčností. Nejen, že je žehlička neobyčejně výkonná a varhánky na oblečení již nemají šanci, ale překvapí vás i její významná úspora energie. Za pomyslnou třešničku na dortu můžete považovat minimalistický a osobitý design. Tefal EasyGliss Eco už zkrátka nebudete chtít pustit z ruky!

účinnou péčí o oblečení. To je žehlička Tefal EasyGliss Eco (FV5781E1). Nabízí dokonalou kombinaci ekologického designu a efektivního výkonu s Eco režimem, který ušetří až o 30 % více energie*. Tato žehlička je vyrobena z 35 % z recyklovaných materiálů a zároveň je z 88 % recyklovatelná. Dostanete ji v designovém ekologickém obalu, který je z 93 % recyklovaný, bez PSE (polystyrenová výplň) a plastů. Udržitelnost jde ruku v ruce s výkonem. Tefal EasyGliss Eco pro každodenní potřeby má účinný výkon 2800 W pro rychlé zahřátí a nepřetržitý výdej páry až 260 g/min.

Potěší vás celá řada vylepšených funkcí. Výjimečná žehlicí plocha Durilium Airglide nabízí doposud nejrychlejší skluz od značky Tefal, s vlastnostmi proti poškrábání. Přesná špička usnadňuje žehlení, protože se dostanete i do těžko přístupných míst, jako jsou límce nebo švy. Vždy budete perfektně připraveni a ve společnosti zazáříte. Určitě vás mile překvapí i délka příručního kabelu 2 m. S ním nemusíte řešit, zda dosáhnete z jednoho konce žehlícího prkna na druhý. Zároveň vás zaručeně překvapí velký otvor pro pohodlné plnění vodou. Kapacita nádržky je až 270 ml, díky které se bez dalšího doplnění postaráte o velké množství prádla najednou. V neposlední řadě se můžete spolehnout i na možnost opravitelnosti po dobu 15 let s rychlým a levným dodáním z 6200 opravárenských středisek. Tefal tak napomáhá k ochraně životního prostředí a omezování odpadu.

Doporučená cena je 1 499 Kč.

VÝHODY PRODUKTU:

  • Až 30% úspora energie
  • Eco design
  • Rychlé a efektivní žehlení
  • Široká distribuce páry
  • 15letá opravitelnost
  • Výjimečná žehlicí plocha
  • Přesný hrot pro žehlení hůře dostupných míst
  • Vyrobeno ve Francii

Více na: www.tefal.cz www.homeandcook.cz