NEWS & ARTICLES

Krásné vlasy a nehty nejsou samozřejmostí

Tým odborníků z francouzské laboratoře Arkopharma přichází na český trh s doplňkem stravy FORCAPIL®, který vašim vlasům i nehtům dodá všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější složky patří L –cystin, L-metionin, aminokyseliny obsahující síru, vitamíny skupiny B, minerály spolu se zinkem a biotinem.

Roztřepené konečky a ztráta přirozeného lesku vlasů trápí každou druhou z nás. Přitom krásné vlasy patří mezi ženské klenoty, kterých si muži cení nejvíce. Příčin poškození a ztráty vlasů je hned několik, přes genetické faktory, špatný životní styl až po prostředí, ve kterém žijeme. Jak to ale napravit, když se nám nechce přestěhovat někam do lesů a pěstovat si vlastní obživu? Odpověď nabízí novinka na českém trhu, výživový doplněk Forcapil.

Hlavní roli u zdravých vlasů hraje keratin a protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud L-cystin a L-metionin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením vlasů a nehtů. Není nic snažšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy Forcapil.

Dávkování je zcela jednoduché. Stačí užít 2 tobolky ráno po dobu 2 až 4 měsíců a těšit se z krásných, pevných a zdravých vlasů a nehtů.