Krásně zdravá - Kompletní příručka pro vyrovnaný život každé ženy

Tezera Švecová
31. Leden 2019

Asi každá z nás by si přála být zdravá, šťastná, krásná a vypadat mladě. Herečka, zpěvačka a výtvarnice Jana Fabiánová čtenářkám přiblíží osvědčené postupy, které jí samotné již deset let pomáhají udržovat si štíhlou postavu, pevné zdraví a vyrovnanou náladu. V knize najdete detailní návody, jak zlepšit ženský zdravotní stav, vyrovnat pH, odstranit závislost na sladkém, jak zpevnit pleť i postavu. K tomu nám dopomůže více než 30 snadných veganských receptů, které kniha též obsahuje. Čtenářky si zamilují metody relaxace, jež dopomáhají k lepšímu spánku.

Nejen detox těla je čas od času nutný, i mezilidské vztahy je třeba sem tam pročistit a Jana nám poradí, jak na to. Zároveň se v knize zaměřuje na problematiku vycházení sama se sebou, jak postupovat při hledání skutečné lásky, jak čelit lidem s patologickou poruchou osobnosti nebo jak si správně přát... 

 

Jana Fabiánová se proslavila v roce 2003 v pěvecké soutěži Rozjezdy pro Hvězdy. Ještě tentýž rok zvítězila v anketě Objev TV Nova na cenách Český slavík a vydala debutové album Zamilovaná ničitelka. Následovaly 3 desky: Život je video, Jazz Memories a Jazzy Christmas. Do roku 2012 se věnovala divadlu. Účinkovala například v divadlech SeMaFor, Kalich, Palace, v Národním divadle či v Divadle na Vinohradech. V roce 2012 se přestěhovala do Spojených států, kde dále vystupovala. Jana se nevěnuje pouze hudbě a herectví, ale zaměřuje se též na módní návrhářství a malbu. V současnosti tvoří jak v Česku, tak v USA. Knihu Krásně zdravá zakoupíte za 349 Kč.