NEWS & ARTICLES

Krásné a zdravé vlny s loknovačkou BaByliss

Cena, kterou platíme za vysněné vlny, může být často nepřiměřená. Ne však v případě, že použijete loknovačku BaByliss z řady C90xPE.

Od historicky první kulmy, kterou Babyliss vytvořil v 60. letech, je pro značku BaByliss hlavním tématem ženská krása. Požadavky na krásný účes jsou stále náročnější a ženy chtějí, aby jejich účes byl rychle hotov a déle vydržel. BaByliss ženám toto přání splnit a přišel na trh s automatickou loknovací kulmou. Pomocí ní každá z nás dosáhne perfektního účesu za velmi krátkou dobu.

S pomocí loknovačky můžete dosáhnout několika druhů vln.Vlny ovlivňují dva faktory: teplota a doba ohřevu. Volit můžete mezi 2 stupni, a to 185 ° C nebo 205 ° C pro vlasy silnější a hustší. Doba ohřevu je signalizována pípáním (3, 4 nebo 5). Čím vyšší je teplota a čím delší doba, tím je zvlnění větší. Změnou teploty a času se vlasy různě vytvarují, je tak velmi snadné vytvořit volné nebo těsné kudrliny a tím i různý účes. Stačí vložit rozčesaný pramen přiměřené tloušťky do přístroje, který ho natočí dovnitř a po uplynutí potřebné doby vám dá signál, že vlna je hotová. Keramický povrch je maximálně šetrný, proto ani při častém používání nebudou vaše vlasy působit zničeným dojmem.

Modely BaByliss C903PE, C904PE, C905PE v růžové, fialové a zelené barvě koupíte za doporučenou cenu 1 690 Kč.