Krásné zuby, bez kterých se neobejde ani to nejlepší líčení a vizáž

redakce
02. Květen 2019
První make-up pro Váš úsměv

S jedinečnou revoluční novinkou přichází v těchto dnech značka Signal, která představuje make-up pro oslňující úsměv všem, kteří si dávají záležet na svém vzhledu. Je jím bělicí pero White Now Touch, při jehož výrobě se Signal inspiroval světem zářivé kosmetiky. Pokud potřebujete rychle oslnit svým úsměvem, je pro vás White Now Touch tím pravým řešením!

White Now Touch je elegantní, zářivě modré pero, díky kterému vykouzlíte krásný úsměv doslova během minutky. Stačí nanést na zuby, chvilku počkat, než zaschne a pak už se každý může kochat vaším zářivým úsměvem. Skvělé je, že jej můžete použít i několikrát denně, přičemž se nemusíte bát o zubní sklovinu. Bělicí pero je neabrazivní, sklovinu tedy nepoškozuje. Noste pero všude při sobě a oslnivý úsměv si můžete vytvořit kdekoliv a kdykoliv! 

Aplikace

Aplikace je velmi snadná. Klikněte 3-4krát na konec pera, aby se sérum dostalo na jeho štěteček (při prvním použití to může trvat déle). Poté aplikujte rovnoměrně tenkou vrstvu postupně na všechny viditelné zuby. Na horní zuby nanášejte odshora dolů, na spodní naopak. Díky světlu odrážejícím krystalkům, které sérum obsahuje, bude Váš úsměv zářit. Nakonec nechte sérum jednu minutu zaschnout a voilá, oslnivý úsměv je na světě! Bělicí pero Signal White Now Touch pořídíte za doporučenou spotřebitelskou cenu 399,90 Kč.