Kreativ Luxus přítomného okamžiku

redakce
03. Říjen 2018

V dnešní uhoněné době je příjemné jen si tak někdy udělat čas na sebe. Zavřít se do své oblíbené místnosti, sednout do kouta a tvořit…Ptáte se co? Cokoli, z čeho budete mít radost vy, nebo lidé, kterým vámi vyrobenou věc podarujete. A nemusíte být ani příliš šikovní, abyste mohli začít tvořit. Technik a nápadů k tvoření je totiž dnes tolik, že si mezi nimi vybere každý - i ten, kterému v tomto oboru nebylo shůry dáno.

Kreativ Luxus přítomného okamžiku

Nic podobného na českém trhu opravdu nenajdete. Speciál Kreativu - kniha Luxus přítomného okamžiku je pro všechny, kteří si chtějí užít každou minutu svého života. Pokud máte někdy pocit, že nestíháte, že byste rádi zpomalili, že se svět řítí nesmyslnou rychlostí, místo aby šel krásnou procházkou, je to čtení právě pro vás.

Kreativní notes

Kniha nabízí kromě článků o tom, jak si zlepšit náladu i celý život, také desítky testů, rad a cvičení. Naučí vás, jak si užít každý den a díky úplným maličkostem zažít nečekaný pocit štěstí, který vám možná už dlouho chyběl. Jednotlivé kapitoly vám pomůžou pochopit, jak si srovnat v hlavě myšlenky a jak se ocenit za všechno, co děláte. 

Víte, že množství informací, které každý den náš mozek dostane, se ve srovnání s dobou před dvaceti lety zpětinásobilo? Náš systém pozornosti je proto neustále přetížený, a pomůže mu přítomnost - ten největší luxus, který si můžete darovat.

Nejprodávanější produkt e-shopu Kreativ

Ve speciálu najdete také dárky: životabudící samolepky, kartičky pro vaše chvilky štěstí, záložku do knihy, a samozřejmě spoustu kreativních tipů. Kreativ a všechny kreativní kousky koupíte v e-shopu Kreativu na www.kreativ.cz. Cena produktu: 250 Kč