Kuchyňský ostrůvek – nepostradatelná součást moderní kuchyně

Ačkoliv by se mohlo zdát, že je ostrůvek zejména módním trendem, je v první řadě užitečným a multifunkčním pomocníkem. Nabízí daleko více místa na přípravu pokrmů a při vhodném umístění minimalizuje počet kroků udělaných v rámci vaření. Nejmenší ostrůvky mívají okolo 120 cm na šířku a jsou 80 cm hluboké. Odborníci radí, aby kolem něj bylo alespoň 120 cm volného místa, aby se vám po kuchyni dobře pohybovalo a všechny pohyby byly přirozené a účelné. Pokud ale máte tu výhodu, že nemusíte šetřit každým centimetrem, nebojte se zvolit velký ostrůvek.

„V našich kuchyňských studiích evidujeme narůstající poptávku po ostrůvcích. V rámci plánování je lze navrhnout téměř do všech řad našich kuchyní. Velmi oblíbenou variantou jsou také poloostrůvky, které jsou skvělé i do menších prostor,“ dodává Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK. Pracovníci těchto studií vám pomohou navrhnout vaši vysněnou kuchyni přesně do vašich prostor a poradí s výběrem konkrétních designů i dekorů. Schůzku si můžete sjednat ve všech 14 prodejnách v České republice, nebo si domluvit online plánování na webových stránkách www.asko-nabytek.cz.

Kuchyně Fashion – stylová a extravagantní kuchyně

Kuchyně Fashion je moderní a skvěle kombinovatelná. Široká nabídka komponentů umožňuje vybavit a sladit přilehlý prostor. Dvířka jsou vyrobena z matně lakované MDF, a jsou proto odolná vůči vysokým teplotám a snadná na údržbu. Kuchyně je velice variabilní a dekor si vyberete ze 4 odstínů v matném provedení alpské bílé, bílé, magnolie nebo hedvábně šedé. Kuchyni oživíte černým 3D sklem a různými variacemi korpusů, doplňků a pracovní desky.

Kuchyň Stone Art – unikátní novinka s naturálním lookem

Řada kuchyní Stone Art je typická laminátovou povrchovou úpravou v kamenných dekorech. Díky trojrozměrnému povrchu získává jedinečný estetický vzhled. Inovativní technika dvířek potažených laminátem vytváří trojrozměrný povrch s ozdobnou reprodukcí kamene. Na výběr máte ze dvou odstínů šedé břidlice a kamenné šedé břidlice. Vyrábí jak s bezúchytkovým systémem, tak i s kovovými úchytkami v černé nebo v barvě ušlechtilé oceli.

Kuchyně IP4050 – vysoký lesk v luxusním duchu

Model IP4050 s provedením v lesku může mít mnoho tváří a zároveň bude splňovat všechny požadavky, které od moderní kuchyně očekáváte. Působí elegantně, ale je také dokonale funkční a usnadní vám každodenní život. Velkou předností je nadčasovost barev, tvarů i použitých materiálů. Navíc budete mile překvapeni množstvím úložných prostorů. Díky všem svým přednostem vytvoří evergreen, který nikdy neztratí svou přitažlivost.

Kuchyně Viki II – nadčasovost a elegance v jednom

Kuchyň Viki II je nadčasová a elegantní. Zajímavostí kuchyně jsou dolní skříňky, které se zavěsí na stěnu. Jsou praktické zejména z hlediska úklidu a nedochází ke vzniku plísně. Skříňky kuchyně jsou vyrobeny z MDF materiálu zajišťující snadnou údržbu. Vestavěné úchytky přesahují přes okraj skříněk a působí nenápadně. Na rozdíl od modelu VIKI I jsou úchyty tmavé. Dekor kuchyně můžete volit ze 7 přírodních variací od dubu po černou břidlici. Vybírat lze i z lesklých nebo matných povrchů.

Kuchyně Mia – minimalismus v každém detailu

Poohlížíte se po kuchyni, která bude místem pro vznik kulinářských zázraků, ale zároveň i designovým klenotem vaší domácnosti? Kuchyně MIA vás nadchne hned z několika důvodů. Její jednoduché, hladké linie jsou kombinovány s maximální praktičností. Kuchyň tak ukrývá značný úložný prostor, který navíc můžete doplnit organizéry a dalšími prvky přesně podle vašich potřeb. Design celé kuchyně podtrhují pečlivě volené prvky, například integrované nerezové úchyty.

Kuchyně IP4820 – minimalistická a moderní

Pokud patříte mezi ty, kteří ještě nezískali důvěru k lesklým povrchům v kuchyni, tak je pro vás model IP4820 ideálním kandidátem na vysněnou kuchyň. Matné bílé čelní plochy se zapuštěným úchopem vytváří ucelený minimalistický vzhled. Úchopný systém můžete navíc podtrhnout LED osvětlením, které bude perfektním detailem a nevšedním prvkem v místnosti. Dokáže být dostatečně jasné, decentní a hlavně úsporné.