LABETA: vánoční cukroví raz dva upečené

Tezera Švecová
17. Říjen 2018

Vánoce jsou sice ještě vzdálené, ale linecké pečivo patří k populárnímu cukroví, kterého není nikdy dost. Jestliže jste dostali chuť na slepovaná kolečka, nebo jen chcete zabavit děti a navíc jim připravit sladkou svačinku, linecké pečivo je to pravé ořechové. Stačí připravit linecké těsto, vytáhnout formičky ze skříně a veselé pečení může začít.

Skvělým pomocníkem do všech domácností je Labeta, tradiční český výrobce z Polabí. Je tu pro všechny, kteří potřebují mít raz dva navařeno a napečeno. Příprava moučníků je s jejich přípravy hračka a to včetně přípravy náplní či pečení zákusků se želatinou. V nabídce nechybí pečicí přísady jako je vanilinový cukr či prášek do pečiva, ale i stále oblíbenější tekuté polevy. Narozeninové dorty, vánoční i velikonoční cukroví s produkty značky Labeta zvládne každá hospodyně dokonale.

Linecké těsto

Linecké těsto je skvěle namíchaný základ pro vaše vánoční cukroví. Ze směsi upečete nejen tradiční linecké cukroví, ale hodí se i na lehký jablkový řez. Do připraveného těsta můžete podle chuti přidat kakao, ořechy, sušené ovoce nebo čokoládu a mít pokaždé jiný koláč ze stejného základu. Do směsi stačí přidat pouze vejce a máslo. Cena připravené směsi je 19,90 Kč.

Vanilinové rohlíčky

Směs pro rychlou přípravu tradičních vánočních rohlíčků s drcenými lískovými jádry pořídíte na pultech v obchodech za 34,90 Kč. Do směsi stačí přidat žloutky a změklé máslo. Rohlíčky jsou po upečení křehké a není potřeba je nechat rozležet. Zachutnají nejen ve sváteční dny, ale i při posezení s přáteli u kávy.

Veškeré produkty můžete zakoupit celoročně na e-shopu Labety: https://www.labeta.cz/produkty/retail