Lattissima One: příprava kávy nebyla nikdy tak jednoduchá

Klára Kudrnáčová
19. Březen 2018

Společnost Nespresso připravila pro všechny milovníky kávy další novinku. Jedná se o elegantní přístroj Lattissima One. K přípravě Vaší oblíbené kávy či mléčné receptury stačí pouze jedno tlačítko.

 

Ať už jste příznivcem klasické černé kávy, nebo si raději vychutnáte krémové cappuccino, Lattissima One vám nabídne dokonalou a jednoduchou cestu, jak si tyto nápoje snadno a rychle připravíte.

Nový kávovar Lattissima One má pouhé jedno tlačítko pro přípravu vaší oblíbené kávy či mléčné receptury. Jednoduše naplňte speciálně navrženou nádobku na mléko po správnou úroveň dle vámi zvolené receptury, zmáčkněte tlačítko a kávovar sám našlehá čerstvou mléčnou pěnu přímo do připraveného šálku a vy si jen vychutnáte lahodný nápoj!

Kávovar se vyznačuje kompaktní velikostí a prémiovým designem s moderním povrchem, který kombinuje lesklé a matné materiály. Je dostupný ve dvou provedeních: Silky White a Mocha Brown a je vybaven:

- 1 tlačítkem pro přípravu vaší kávy či mléčné receptury
- 2 programovatelnými velikostmi kávových nápojů: Espresso či Lungo
- Kompaktní velikostí
- LED kontrolkami (odvápnění a vyčištění)
- Rychlým časem nahřátí (25 vteřin)
- Velmi nízkou spotřebou po 9 minutách nevyužívání kávovaru

Nový kávovar Nespresso Lattissima One je dostupný od 1. března 2018 v Nespresso Boutiques a online: www.nespresso.com za cenu 6 490,- Kč.