Le Patio přichází s inspirujícími vánočními ozdobami

Tezera Švecová
20. Listopad 2018

Společnost Le Patio nabízí na českém trhu luxusní belgické ozdoby značky Goodwill již od roku 1992.  Značka Goodwill patří mezi nejprestižnější výrobce vánočních ozdob na světě a každý rok uvede na trh novou kolekci ozdob, která je charakteristická jinou barevností, materiály i tématy. V letošní kolekci luxusních vánočních ozdob Le Patio převládá klasická stříbrná se zlatou, doplněné o romantickou, pudrově růžovou barvu.

Andělé se stříbrnými ornamenty, 290 Kč

Andělé se stříbrnými ornamenty, 290 Kč

Pokud jste spíše konzervativní, k ozdobení bytu či domu použijte skleněné andělíčky a zajímavé věnce ve stříbrno-zlaté barvě. Sortiment doplní baňky inspirované zimní námrazou, která vytváří zajímavé plastické vzory. To vše doplní závěsné krystaly nebo látkové motýli či ptáčci ozdobení štrasy a bižuterií.

Baňka s větvičkami uvnitř, 250 Kč

Baňka s větvičkami uvnitř, 250 Kč

V případě, že vás baví experimentovat a máte sklon k okázalé výzdobě, pak právě vám nabízí Le Patio něžné baletky, které se dají zavěsit nebo postavit na stůl. Velmi zajímavá je také kolekce ozdob inspirovaná koníčky. Můžete třeba kolegovi darovat ozdobu v podobě golfové hole, anglické chrty nebo skleněný balón. Novinkou jsou brokátové stojací sochy ozdobené bižuterií a kamínky.

Brokátová sova 55cm, 5500 Kč

Brokátová sova 55cm, 5500 Kč

K českým bestsellerům patří figurky víl a netradiční adventní i vánoční věnce. Ozdoby v Le Patiu můžete zakoupit s předstihem již v listopadu.

Sklenění ptáčci s peřím, 160 Kč

Sklenění ptáčci s peřím, 160 Kč