LeGracie s vámi drží tempo

Tezera Švecová
22. Listopad 2019

Pokud se zajímáte o zdravé a tělu prospěšné jídlo, jistě vám neunikl úspěšný start-upový projekt LeGracie, který s vámi drží tempo od roku 2017. Nabídka české rodinné firmy z Tábora se neustále rozrůstá. Teď před Vánoci se navíc můžete těšit na zdravé mlsání v podobě dvou variant adventního kalendáře.

 

Rychlá doba si často žádá rychlou přípravu jídla. Proto ať už jste pracovně vytížený podnikatel, student, který potřebuje doplnit energii nebo maminka na mateřské a nemáte příliš času na přípravu jídla, produkty od značky LeGracie pro vás budou tím pravým. LeGracie už tři a půl roku přináší zdravé a výživné jídlo s jasným a srozumitelným složením, u něhož se nemusíte obávat, že by obsahovalo sůl, chemické konzervanty nebo jiné umělé přísady. Výrobky dnes nabízí více než 2000 obchodů po celé České republice, 500 obchodů na Slovensku a začínají expandovat také na zahraniční trhy.

LeGracie ale není jen o produktech. Srdcem a duší značky je její zakladatelka Simona Hošnová, kterou láska ke zdravému stravování provází celý život a svou prací žije. Své podnikání nedávno rozšířila o MY bistro v táboře. Její tropická kolečka Tro-pico byla v roce 2019 oceněna certifikátem KLASA. Ve stejném roce také reprezentovala značka LeGracie Českou republiku na veletrzích v Berlíně a v Kolíně nad Rýnem.

Z nabídky LeGracie si vybere opravdu každý. V nabídce zákazníci naleznou sušenky, kaše, tyčinky, müsli, polévky i hlavní jídla, ale také bezlepková jídla, proteinové tyčinky či kaše a low carb výrobky. Značka se stala inovátorem na trhu ve výrobě zdravých tyčinek, které obsahují až 70% ovoce spolu s oříšky, semínky nebo ovesnými vločkami. Neobsahují žádný tuk a nejsou přislazované cukrem.

Na své si přijdou také sportovci, zastánci Low carb stravování nebo keto diety. LeGracie má v nabídce Low carb řadu či High protein produkty. Výrazným prvkem je z 98% vstřebatelný syrovátkový protein, který si značka dováží z Německa.

V příštím roce se můžete těšit na nové limitované edice. Letos je horkou novinkou zdravý adventní kalendář, v kterém naleznete průřez celým sortimentem, doplněný o další novinky.