Les Mills, fenomén, který dobývá česká fitness centra!

Také si občas říkáte, že už ani nevíte, jaké cvičení vyzkoušet? Seznamte se s Les Mills, unikátními cvičebními programy pro lidi každého věku a každé kondice, a už nehledejte dále. Les Mills je jedno z nejpropracovanějších sérií skupinového cvičení, které se dnes provozuje ve více než 100 zemích po celém světě. V čem tkví jeho úspěch?

Název Les Mills v sobě skrývá celkem 15 skupinových lekcí, z nichž je každá zaměřená na jiný cíl – např. Bodycombat je vysokofrekvenční cvičení inspirované bojovým uměním, během kterého spálíte až 740 kalorií. Ti, kteří usilují o celkové zpevnění těla, posílení svalové hmoty a minimalizaci vrstvy podkožního tuku je tady silově vytrvalostní trénink Bodypump. Klidnější povahy zase ocení jógou inspirovaný systém Bodybalance, které nejen protáhne tělo, ale také uklidní mysl. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli program, všechny mají jedno společné – vede je výhradně certifikovaný odborník a výsledky se dostaví nečekaně rychle. To vše za doprovodu energické hudby, která vás rozproudí a nabije energií. Cvičení se vám navíc nikdy neokouká a bude vás pořád bavit, protože každé 3 měsíce dochází ke kompletní obměně choreografie. Veronika Benešová, certifikovaná lektorka lekcí Les Mills v tom vidí jasnou výhodu: ,,Když cvičíte stejnou choreografii po dobu tří měsíců, máte spoustu času se viditelně zlepšit v rozsazích, přihodit o kotouč navíc na tyč nebo zvládnout rychlejší angličáky. A pak se vše změní a jedete téměř od nuly. Tím pádem vaše tělo nikdy nestagnuje a pořád se máte kam posouvat.“

Kde se vzalo cvičení Les Mills?

Cvičební program Les Mills vzniknul na Novém Zélandu a nese název po svém zakladateli, olympijském atletovi Leslie Millsovi. Ten cvičební systém formuloval nejen na základě svých rozsáhlých zkušeností, ale také ve spolupráci s vědci a odborníky z oblasti výživy a fyzioterapie.

Cvičení, které inspiruje miliony lidí týdně

V současné době jsou lekce Les Mills distribuovány globálně po celém světě ve více než 100 zemích a 19 500 klubech, které týdně navštíví více než 6 milionů sportovních nadšenců. Všude se cvičí dle stejné choreografie – na Novém Zélandu i v ČR.

Kde si zacvičíte Les Mills®?

Máte štěstí, Les Mills si zacvičíte na nejednom místě v ČR. S kartou MultiSport si ho můžete vyzkoušet v řetězci Form Factory Fitness, Factory Pro Smíchov či Xplore Fitness. Na stránkách www.multisport.cz se stačí podívat, které fitness centrum je vám nejblíže a směle se vydat vstříc vašemu lepšímu já.

Nezapomínejte na regeneraci

Dopřát tělu regeneraci po náročném výkonu je stejně tak důležité, jako samotné cvičení. Nezapomeňte proto na pořádné protažení. Skvěle vám poslouží také sauna a odpočinek ve spa, k čemuž také můžete využít karty MultiSport.