NEWS & ARTICLES

Letní osvěžení s lahodnými drinky

Ať už jste na garden party s přáteli, na dovolené nebo na chalupě, netoužíte v letních dnech po ničem jiném než po ledovém osvěžení. Připravte si osvěžující čajové nápoje a dodejte svému organismu i v letních horkých dnech šťávu!

Strawberry Virgin Mojito je klasika, která potěší v horkých dnech každého z nás.
Co budete potřebovat:
- Čaj Teekanne Strawberry Sunrise
- Čerstvé jahody na dozdobení
- Kostky ledu
- Mátu
- 2 lžíce hnědého cukru na doslazení
Jak na to: Přiveďte 600 ml vody k varu, přidejte 4 čajové sáčky a nechte louhovat po dobu 5 minut. Čajové sáčky pak vyjměte a dejte čaj vychladit. Do připravených sklenic vložte kostky ledu, nakrájené
kousky čerstvých jahod a lístky máty. Připravenou směs zalijte vychlazeným čajem. Dle potřeby můžete nápoj dosladit třtinovým cukrem.

Mátová limonáda má vynikající osvěžující účinky a máta je navíc bylina, která pozitivně ovlivňuje naše trávení a dodává lidskému organismu potřebné uvolnění. Dopřejte si proto i vy svěží mátovou limonádu v pohodlí domova a nechte se hýčkat osvěžující chutí.
Co budete potřebovat:
- Čaj Teekanne Peppermint
- Čerstvou mátu
- Kostky ledu
- Citron nebo limetku
- Sladidlo Kandisin Stevia
Jak na to: Přiveďte 600 ml vody k varu, přidejte 4 čajové sáčky a nechte louhovat po dobu 5 minut. Čajové sáčky pak vyjměte a dejte čaj vychladit. Do připravených sklenic vložte kostky ledu, čerstvou mátu, nakrájené kousky citronu a vše zalijte připraveným čajem. Nápoj můžete dosladit stolním sladidlem Kandisin Stevia, které je bez cukru a téměř bez kalorií.

Black Currant Sunrise jako netradiční pojetí známého koktejlu tequilla sunrise v podobě kombinace čaje Black Currant a pomerančového džusu. Je perfektním nápojem pro letní večírky, garden party s přáteli i dámskou jízdu. Jeho svěží ovocná chuť s výraznějšími tóny černého rybízu potěší i vybíravějšího hosta.
Co budete potřebovat:
- Čaj Teekanne Black Currant
- Kostky ledu
- Pomerančový džus nebo čerstvou šťávu z pomerančů
Jak na to: Přiveďte 600 ml vody k varu, přidejte 4 čajové sáčky a nechte louhovat po dobu 5 minut. Čajové sáčky pak vyjměte a dejte čaj vychladit. Do připravených sklenic vložte kostky ledu, které zalijte připraveným a vychlazeným čajem. Poté přidejte pomerančový džus nebo šťávu. Na dozdobení můžete použít kuličky černého rybízu či plátky pomeranče.