Letní osvěžení v lahvi přináší Avanti

redakce
24. Červen 2019

Čím jiným se v létě osvěžit, než vodou v bazénu, v moři nebo lehkým šumivým nápojem? To pravé letní osvěžení přináší Avanti Hugo, Avanti Spritz a Avanti Kir Royal! Užijte si prosluněných dnů ve společnosti letních drinků plných svěží ovocné chuti!

Naservírujte si Avanti Hugo, který je dnes už tak populární po celé Evropě, jako třeba mojito. Původně vychází ze stejnojmenného letního drinku, který prvně namíchali barmani na severu Itálie. Nejlépe chutná s ledem, plátkem limentky a lístkem máty a můžete si ho vychutnat buď samostatně, nebo jako aperitiv k lehčímu menu. Vyniká lehce citrusovou vůní a svěží bezinkovou chutí.

Oproti Hugovi je Avanti Spritz hořkosladký jako nálada na sklonku léta. Ovšem stejně jako Hugo má i Spritz kořeny v severní Itálii. Vyniká elegantní oranžovou barvou a servíruje se vychlazený ve vinné sklence s ledem a plátkem pomeranče. 

Jako dělaný pro horké letní večery je královský nápoj s granátovou barvou Avanti Kir Royal. Je inspirovaný sladkou Francií a přináší to pravé osvěžení. Nejvíce si pochutnáte na vychlazeném v sektových či vinných sklenkách. Nápoji s tmavě granátovou barvou dominuje černý rybíz, jehož vůni ucítíte, jakmile láhev otevřete.

Soutěž o 3 x 3 lahve Avanti

Soutěžte s námi o 3 x 3 lahve (každý výherce obdrží 1 lahev Avanti Hugo, 1 lahev Avanti Spritz a 1 lahev Avanti Kir Royal).

Soutěžní otázka: Kolik produktů nabízí řada Avanti?

a) 5

b) 7

c) 10

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 7.7.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.