NEWS & ARTICLES

Letošní Vánoce budou zářit s výrobky značky Retlux

Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí…. Známá vánoční písnička se již brzy rozezní z rádia či si již broukáte. Pomalu začínáme myslet na vánoční výzdobu, dárky, hostinu a prostě na celý průběh Vánoc. Přichází nejvyšší čas začít vyrábět adventní věnce a možná i vyzkoušet naše světýlka, zda fungují a zda není potřeba koupit nové.

Značka RETLUX vás ve štychu nenechá! Nabízí různé délky i barvy řetězů, závěsné dekorace na dveře či stěny, LED svíčky na adventní stůl i věnec. Prostě vše, co pro vánoční pohodu potřebujete.

Zabojujte se sousedem o nejlepší výzdobu a pořiďte si třeba svítícího soba se sáněmi v rozměru 1,2metru. Pořídíte ho za cenu 1649 Kč. Celý dům či stromy na zahradě můžete ozdobit různými řetězy, které lze použít venku i v interiérua jsou k dostání od 5 do 16metrů.

Okna do vašeho vánočního domova můžete zkrášlit některou ratanovou LED dekorací, jako je koule, hvězda nebo srdce. Zapomenout byste neměli ani na vánoční stůl. Krásnou atmosféru mu dodá adventní svícen se 7 svíčkami, který svítí teplým světlem .