Louis Vuitton představuje Tambour Icons

redakce
25. Září 2019

V roce 2002 slavila značka Louis Vuitton svůj hodinářský debut s hodinkami Tambour. Jednalo se o mimořádný model spojující všechny hodnoty této značky v jednom designu: dvanáct písmen Louis Vuitton vyrytých na pouzdře v blízkosti každé hodinky, hnědý číselník inspirovaný slavným vzorem Monogram a vteřinovka, která svojí žlutou barvou odkazuje na voskovanou niť švů na kabelkách a taškách Louis Vuitton. A není to jediný odkaz. Veškeré modely Tambour symbolizují identitu, charakteristické designové prvky značky, nadčasový vzhled i špičkové technologie.

Ikonická modelová řada nyní odhaluje další ze svých mnoha tváří s kolekcí, kterou tvoří čtyři nové modely hodinek: Tambour Monogram, dostupný v ve velikostech pouzdra 28, 34 a 39,5 mm a Tambour Damier Graphite s pouzdrem o průměru 41,5 mm. Všechny nové modely se vyznačují jemnou elegancí a jejich nositeli jsou silné osobnosti. 

Nové modely Tambour se pyšní quartzovým strojkem a jejich řemínky jsou vyměnitelné bez použití nástrojů díky patentovanému systému Louis Vuitton. Hodinky můžete nosit na každou příležitost a nabízejí mnoho kombinací zcela vlastního, originálního stylu.