NEWS & ARTICLES

Lush doporučeje naháče na cesty!

Chystáte se dovolenou k moři nebo jen s batůžkem do přírody? Kosmetické produkty nám zaberou hodně místa a ještě je musíme dobře zabalit, aby se nám cestou nevylily do zavazadla. LUSH přišel s převratnou novinkou, a to výrobků v tuhé formě.

Naháč je tzv. nahý výrobek – výrobek bez obalu. V LUSH se snaží vymýšlet co nejvíce produktů v tuhé formě a bez obalu. A proč? Protože otázka ekologie je pro Lush velmi důležitá. Tuhé produkty neobsahují vodu a tudíž není potřeba je konzervovat. Tuhé výrobky Lush jsou tak zcela bez konzervantů. Tuhé produkty tzv. naháči nepotřebují obaly, což znamená o několik plastových lahví na skládce méně. Odpadá také čerpání energií a zdrojů spojené s výrobou obalů. Naháči Lush jsou baleni do recyklovaného voskovaného papíru.

V LUSH Vás čeká rozsáhlá nabídka tuhých výrobků. Můžete si koupit mýdla, tělové peelingy, tuhé šampóny, kondicionéry či tuhé deodoranty. Pro svěží dech a zářivý úsměv jsou k dostání zubní tabletky a ústní vody. Poslouží jako skvělá alternativa za běžnou zubní pastu. V péči o obličej Vám pomohou čisticí mýdla Fresh Farmacy a séra Full Of Grace. O pokožku se Vám postará tuhá opalovací péče do sprchy s ochranným faktorem SPF 30.