Lush Eid 2022: Inspirováno svátkem Ei al-Fitr

Vstupte do pohádek tisíce a jedné noci! Nechte se zahalit do závoje ze sladkých datlí a zahrnout přepychovými poklady oplývajícími granátovými jablky s jasmínem a vanilkou v okouzlující kolekci inspirované Eid al-Fitr. Tímto svátkem oslavují Muslimové po celém světě ukončení měsíc dlouhého Ramadánu, během nějž drží každodenní půst od úsvitu do západu Slunce.

Kolekce je dostupná od poloviny dubna 2022 ve všech obchodech Lush i online.

"Po důkladné konzultaci s lidmi, kteří tento svátek sami slaví, jsem zjistila, že je velmi důležité jejich víru ctít a nepřivlastňovat si ji. Jsem velmi vděčná, že mohu být součástí tohoto projektu, který autenticky reprezentuje oslavy zakončení Ramadánu a jeho význam skrze naše produkty a ingredience. " - Lubna Saleh

Věděli jste, že?

Eid al-Fitr je pro všechny muslimy na celém světě svátkem ukončením půstu. Oslavuje se jím jak konec postního měsíce Ramadánu, tak začátek lunárního měsíce šawwal (desátý měsíc islámského lunárního kalendáře). Charakter festivalu se liší v závislosti na zemi a regionu. "Eid Mubarak" znamená "šťastný svátek" - je to arabský pozdrav, kterým si muslimové v těchto dnech vzájemně blahopřejí k úspěšnému půstu.

Light The Night koupelová bomba

 Poklad překypující luxusní melasou z granátových jablek pro hýčkající lázeň provoněnou jasmínem a hřejivou vanilkou. Tato bomba do koupele je inspirována svátkem Eid al-Fitr a krásnými lucernami, které se během jeho oslav tradičně rozsvěcejí.

250 Kč/kus

Sticky Dates sprchový gel

Požitkářský sprchový gel, který si zamiluje celá rodina. Tohle sladké potěšení bylo navrženo speciálně k příležitosti svátku Eid al-Fitr. Zahalí vás do závoje neodolatelné dlouhotrvající vůně – z 25 % jej tvoří zjemňující datlový sirup, ke kterému jsme přidali aromatickou vanilku se santalovým dřevem.

od 250 Kč

The Light Within balení dárků

Jestli byste rádi sáhli po ekologickém řešení dárkových obalů, zkuste tento Knot Wrap z recyklovaných plastových lahví. Design tohoto krásného šátku, navrženého speciálně k příležitosti svátku Eid, je inspirován vzory známými z islámské architektury. Je univerzální znovupoužitelnou alternativou k jednorázovému balicímu papíru a pomůže vám vytvořit někomu dokonalý dáreček na míru. Po rozbalení může být použit znovu a znovu, ať už na další dárek, nebo třeba jako módní doplněk.

100x100cm, 350 Kč/kus

Light The Night dárek

Design tohoto dárku je inspirovaný nádhernými, bohatě zdobenými pestrobarevnými lucernami a oslavami svátku Eid al-Fitr, během kterých se tradičně rozsvěcejí. Dopřejte si slavnostní koupel a očistu s dvojicí požitkářských produktů.

580 Kč/kus

Produkt pro každou potřebu

Součástí "Lush Secret Master Plan" je vytvořit produkty pro každou potřebu. Jako pro rozmanitou globální společnost je pro nás velmi důležité, aby naše celosvětová komunita zákazníků a zaměstnanců mohla najít výrobky pro každou příležitost - včetně oslav, při kterých se vyměňují dárky. Pracujeme se zaměstnanci z různých kultur a chceme, aby se všichni cítili v komunitě Lush začleněni a vítáni.