Lush přichází s vánoční koupelovou zábavou

Klára Kudrnáčová
11. Říjen 2018

Blíží se nejkrásnější období v roce - Vánoce. Co je však ještě zábavnější? No přece vánoční dárek plný vůní a barev! Nikdy dřív nebylo koupání či sprchování větší zábavou! A nejlepší zpráva? Nemusíte čekat, než vypukne nákupní horečka, protože vánoční produkty Lush jsou k dispozici již nyní! Tak pojďte oslavovat.

Více než sto nových produktů!

V Lush uvolnili spoustu místa v regálech, protože díky této vánoční sbírce by mělo být přidáno více než 117 produktů, mezi kterými najdete 56 dárků, 21 produktů do koupele, 15 do sprchy, 10 mýdel a 15 dalších dobrot ... Vyberte si něco s třpytem nebo bez něho, sladkou Snow Fairy, staré známé a spoustu nových přátel. Zkrátka letos si na své přijde opravdu každý!

Koupelová bomba Holey Night

Koupelová bomba Holey Night

Nekonečně dlouhé koupele

Vznikla spousta krásných nových produktů do vany, které vám poskytnou ty nejlepší zážitky. Cheery Christmas, což je doslova růžové umělecké dílo plné citronového oleje a ovoce. Holey Night vytváří ve vodě barevnou galaxii
s vůní růžového a santalového dřeva. The World´s Smallest Disco s povznášející silicí z limet a grapefruitů roztančí ve vaší vaně barevnou show a promění ji v nejmenší (a nejvoňavější) diskotéku na světě a Perle De Sel se zlatými perličkami, ručně vyrobená a obalená v hrubé mořské soli, je ztělesněním dekadence a luxusu mezi vánočními bombami... Vidět je věřit!

Koupelová bomba Perle De Sel

Koupelová bomba Perle De Sel

Nové produkty do sprchy

V dílně Lush nevznikly pouze koupelové vychytávky, i ve sprše můžete zažít dokonalý zážitek. Vyzkoušejte nové sprchové želé Butterbear či dva nové sprchové gely. Lush fanoušci pamatují známou vůni Cinders. Tento pikantní sprchový gel se skořicí, muškátovým oříškem a zázvorovým práškem stimuluje krevní oběh a dodává vaší pokožce jemnost olejem z dýňových semen. A ano, tento rok je Sleepy k dispozici také jako sprchový gel! Populární levandule, tonka a tajemný účinek uklidňujícího ovsa činí ze Sleepy perfektní relaxační sprchový gel.
Všechny sprchové gely jsou k dostání také v bezobalové variantě.

Nahatý sprchový gel Sleepy

Nahatý sprchový gel Sleepy