NEWS & ARTICLES

Organická kosmetika Juice Beauty exclusivně v Biosophy

Biosophy je moderní beauty concept store nabízející luxusní organickou kosmetiku. Širokou škálu kosmetických produktů světových značek, které lze zakoupit ve stylovém kamenném obchodě v pražském Karlině či na e-shopu www.biosophy.cz, nově doplňuje světoznámá pleťová a dekorativní kosmetika Juice Beauty. Základ exkluzivních produktů z Kalifornie tvoří přírodní šťávy bohaté na rostlinné výtažky. Úspěch značky dokladuje také propojení a spolupráce s hollywoodskou herečkou Gwyneth Paltrow, která se stala tváří a kreativní ředitelkou pro dekorativní řadu.

Pleťová kosmetika Juice Beauty je rozdělena na tři základní řady. První z nich je STEM CELLULAR TM péče proti vráskám s vitaminem C, ovocnými kmenovými buňkami a s výtažkem ze semen révy vinné, které jsou bohaté na přírodní antioxidant resveratrol. Řada GREEN APPLE má rozjasňující a vypínající účinky a viditelně sjednocuje tón pleti. Redukuje tmavé skvrny a zabarvení pleti díky exfoliační schopnosti kyseliny jablečné, získané z organických zelených jablek, doplněné o peptidy, kyselinu lipoovou, koenzym Q10 a DMAE. Řada BLEMISHING CLEARING je určena pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť se sklony k akné. Svým složením z ovocných kyselin, kyseliny salicilové, výtažku z kůry vrby, koenzymu Q10 a vitaminu C pleť čistí a zároveň hydratuje.

Značka Juice Beauty byla založena v roce 2005 podnikatelkou v oblasti wellness Karen Behnke s vizí vytvořit organickou a přírodní kosmetiku, která zároveň svým uživatelkám přinese luxusní zážitek. Přes pět let výzkumů ve spolupráci s týmem vědců, lékařů a mikrobiologů dalo vzniknout revolučním přípravkům. Ty vycházejí z přesvědčení zakladatelky značky, že produkty postavené na přírodním základu z organických rostlinných výtažků, bohatých na antioxidanty a vitaminy, mají na pleť z dlouhodobého hlediska lepší účinek než produkty konvenční kosmetiky. “Při hledání moderních řešení pro pleť v Juice Beauty věříme ve využívání nejlepších certifikovaných organických ingrediencí, ze kterých získáváme klinicky ověřenou pleťovou kosmetiku a make-up s rostlinnými pigmenty. Ty mají nejen úžasné účinky na pleť, ale zároveň mají pozitivní vliv na lidské zdraví a životní prostředí,“ říká Karen Behnke.

Kosmetiku Juice Beauty pokřtila během oficiálního uvedení v obchodě Biosophy herečka a vyznavačka zdravého životního stylu Kateřina Kaira Hrachovcová. Obchod naleznete na adrese Křižíkova 463/113, 186 00 Praha 8 – Karlín.