Luxusní prádlo Simone Pérèle slaví 70. výročí

redakce
15. Listopad 2018

Společnost Simone Pérèle založila 7. dubna 1948 mladá, nadšená a talentovaná korzetiérka z Paříže. Mladá vizionářka již tehdy přemýšlela, jak osvobodit ženské tělo. Díky její odvaze a neutuchající vůli vznikla značka vyrábějící pohodlné a kvalitní luxusní spodní prádlo. Jako svůj odkaz zanechala jedinečné umění zpracovat výjimečné látky a dokázala předat své know-how, které spočívalo ve vyniknutí siluety žen ve spodním prádle.

Simone Pérèle tvořila se svým manželem Wolfem Grodnerem legendární pár a stejně tak je ve své práci následovali další dvojice, které podnik vedli. Vždy se jednalo o příslušníky rodiny. Děti Simone Pérèle - Catherine a Phillipe Pérèle - vedly podnik více než třicet let a přivedly firmu na výsluní mezinárodního obchodu a růstu. V dnešní době jsou ve vedení podniku již vnoučata Simone Pérèle - Mathieu Grodner ve funkci generálního ředitele a Stéphanie Pérèle jako ředitelka pro Značku & Výrobky.

Jedinečné know-how každé kolekce a umění být vždy středem módních trendů zaručilo značce již sedmdesátiletou existenci. Kultovní sada spodního prádla „Soleil“ (Slunce) vznikla již v roce 1950, kdy světlo světa spatřila první podprsenka z nylonové krajky se sponami. Ta tehdy naprosto vyhověla  módnímu požadavku na špičatý tvar košíčků. V roce 1960 firma předběhla svou dobu uvedením řady „Sole Mio“. Lycrová krajka, která tehdy zdobila spodní prádlo, byla na trhu použita úplně poprvé a byla inovací.

V roce 1970 spatřuje světlo světa model „Pétale“ (Okvětní lístek), charakteristický svojí diskrétností a průsvitným materiálem zosobňujícím tehdejší touhu po svobodě. V roce 2006 vzniká řada „Andora“, což je podprsenka se speciální látkou Spacer 3D*. V dnešní době společnost Pérèle poukazuje na to, jak je důležité cítit se krásně ve svém těle za každé situace. Jen tak může být žena zdravě sebevědomá.