Luxusní SodaStream Crystal se skleněnou karafou

Klára Kudrnáčová
13. Březen 2018

Chcete dodržovat pitný režim a hledáte alternativu k neestetickým a neekologickým plastům? Zkuste vyměnit vláčení velkých a těžkých balíků PET lahví se sycenými nápoji z obchodu za nový,luxusní a hlavně pohodlný výrobník vody SodaStream Crystal. Zároveň vhodně doplní každý interiér.

 

 

Pomocí nového výrobníku SodaStream Crystal si v pohodlí svého domova připravíte čerstvou perlivou vodu přímo do elegantní skleněné karafy. Při jejím servírování doslova pookřejí všechny vaše smysly! Jeho design plně koresponduje s myšlenkou, že voda a ušlechtilé sklo k sobě neodmyslitelně patří. Elegantní kombinace sněhově bílé barvy a kovu činí z tohoto přístroje nejen designový kousek, ale zároveň funkční řešení, které při každodenním používání jistě oceníte. Skleněná láhev je chráněna pevnou ocelovou nádobou pro vaše maximální bezpečí a vy si počtem stisknutí ovládacího tlačítka sami určujete sílu perlivosti.

Pro dokonalý zážitek
PET láhve na stole pokazí dojem i z toho nejlepšího stolování. Se skleněnou lahví o objemu 0,7 litru, která je součástí balení SodaStream Crystal vám však toto faux pas nehrozí. Je vyrobena z kvalitního skla a svým provedením připomíná luxusní křišťálovou karafu. Láhev můžeme umývat v myčce, takže její životnost je prakticky neomezená. Je vybavena hermetickým uzávěrem, díky kterému v ní můžete perlivou vodu skladovat v chladničce, aniž by byly ovlivněny její chuťové vlastnosti.

Proč SodaStream?
Pokud jste příznivci sycené vody oceníte její domácí přípravu ve výrobnících SodaStream. Je nesrovnatelně pohodlnější i úspornější než tahání těžkých balíků balené vody z obchodu.

Cena za litr perlivé vody se pohybuje kolem částky 2,57 Kč, nemluvě o tom, že sebe i své životní prostředí ušetříte od množství plastového odpadu, který vzniká používáním PET lahví. Vždy čerstvý nápoj z kvalitní české kohoutkové vody tak máte po ruce i v případě, že vás zaskočí neočekávaná návštěva. Z jedné bombičky připravíte až 80 litrů perlivé vody (dle zvolené perlivosti vody a typu použitého přístroje). Po spotřebování náplně můžete prázdnou bombičku vyměnit za naplněnou na některém z více než 2.000 výměnných míst po celé republice, které jsou vám vždy nablízku ve velkých obchodních centrech, i na malých venkovských prodejnách.

Doporučená cena SodaStream CRYSTAL White je 2 999 Kč a za sadu sklenic pak zaplatíte 399 Kč.