Luxusní značka SPORTALM slaví 65. výročí a představuje limitovanou kolekci lyžařského oblečení

Značka SPORTALM, která patří k nejznámějším značkám luxusního oblečení pro volný čas, slaví letos již 65 let existence. K tomuto polokulatému výročí také vznikla kolekce SKI 1953, která se inspirovala městem Kitzbűhel - domovinou značky. V Kitzbűhelu vznikají dodnes módní i sportovní kolekce SPORTALM. Kolekci doplňují originální fotografie ze 70.let z této oblíbené lyžařské oblasti, které se také staly inspirací pro její potisk. Snoubí se zde retro styl, klasické barvy a typické zimní vzory připomínající krásný slunečný den na horách.

Rodinná firma Sportalm byla založena v rakouském Kitzbűhelu v roce 1953 a postupně se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců luxusního oblečení pro volný čas. Díky jedinečnému spojení funkčnosti, kvality, elegantního designu a moderního stylu mají modely této exkluzivní značky již 65 let věrné příznivce po celém světě. Značka Sportalm dokazuje, že sportovní oblečení už dávno nemusí být jen stroze technické, a umožňuje zákaznicím zachovat si moderní a ženský styl i na horách či na golfu.

Nejnovější funkční materiály s precizními střihy a luxusními detaily (kožešiny a výšivky) zaručují modelům Sportalm úspěch. Firma pracuje s velmi kvalitními materiály, výsledný efekt zaručuje prodyšnost a lehkost oděvu, který dokáže fungovat i v obtížných podmínkách. Jedinečné zimní modely této značky jsou považovány za opravdovou „ski-couture“a hodí se nejen na sjezdovku nebo relax v apres-ski baru, ale i do města. Kromě sportovního oblečení a doplňků najdete ve Sportalmu i elegantní módní kolekce a také luxusní kolekci tradičních rakouských dirndlů, které se nejen v Kitzbűhelu nosí na slavnostní příležitosti.

Rok 2018 je zároveň 15. rokem značky na českém trhu, kdy jeho modely poprvé představil David Sport, největší centrum luxusních a renomovaných značek zimního a lyžařského vybavení v České republice. I dnes v David Sport naleznete ucelené dámské, pánské a dětské kolekce a největší výběr modelů značky SPORTALM v ČR. Obchody David Sport můžete navštívit v Harrachově nebo ve Špindlerově Mlýně. Modely lze zakoupit také v e-shopu www.davidsport.cz.