Malí velcí hudebníci se Sparkys a Bambule

Hudba přináší radost do života dětem i dospělým. U dětí navíc příznivě ovlivňuje psychický i fyzický vývoj, podporuje jejich kreativitu a rozvíjí jejich motorické schopnosti i emoční prožívání. Pořiďte svým nejmenším hudební nástroje, se kterými se skvěle zabaví a vypěstují si lásku k hudbě.

Rytmus v krvi

S krásnou pestrobarevnou TAMBURÍNOU ze dřeva si děti procvičí rytmus i motorickou zdatnost. Probuďte ve svých ratolestech zájem o hudbu, tento jednoduchý nástroj zvládnou i ty nejmenší.

Tamburínu zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 189 Kč.

Vesele s harmonikou

Každého malého muzikanta potěší také funkční HARMONIKA ve veselých barvách, která je vyrobena z kvalitního dřevěného materiálu.

Harmoniku zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 189 Kč.

Jen tak si pískat

Pro hudební začátky se skvěle hodí rovněž plastová FLÉTNA s barokním prstokladem v červené barvě, na níž se děti brzy naučí pískat první melodie. Současně procvičí jemnou motoriku a naučí se správně dýchat.

Flétnu zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 129 Kč.

Ve stylu popových hvězd

Díky ELEKTRONICKÉMU PIANKU se 37 klávesami a 10 demo písněmi se budou holky i kluci cítit jako opravdové hudební hvězdy. Při hraní si mohou nastavit dvě úrovně hlasitosti a dvě rychlosti tempa a současně se doprovodit zpěvem do mikrofonu, který je součástí balení. Klávesy jsou k dostání v modré a růžové barvě.

Elektronické klávesy zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 399 Kč.

Ten pravý rock 'n' roll

Skvělou hudební show si mohou děti užít také s plastovou KYTAROU I-LIGHT, která je vybavena 8 hudebními klávesami na krku a světelnými efekty. Malí hudebníci si mohou vybírat z uložených demo skladeb a zvolit si vlastní rytmus. Struna uprostřed kytary má funkci opravdových strun. Navíc po připojení k iPodu nebo MP3 přehrávači si mohou děti zahrát své oblíbené písničky s originálním doprovodem. Další výhodou je praktická schránka k uložení přehrávače.

Kytaru I-Light zakoupíte v prodejnách a e-shopech Sparkys za 699 Kč.