NEWS & ARTICLES

Máme pro Vás Tip na vánoční dárek od Havlíkovy apotéky

Přemýšlíte čím letos obdarujete svoji sestru, přítelkyni nebo kamarádku? Přinášíme Vám 3 tipy na vánoční dárek v podání přírodní kosmetiky z produkce Havlíkovy apotéky. Veškeré výrobky jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, pocházejících od místních i zahraničních pěstitelů, kteří milují a respektují přírodu a její sílu.

Krásná kurtizána je krém pro každou z nás, která chce být jedinečná. Krém s jemnou vůní růže, inspirovaný recepturou z 18. století, navrací pleti její jas a svěžest a vypíná kůži na krku i dekoltu. Denní i noční krém díky oceněné certifikované látce Adipofill´in vyplňuje tukovou tkáň pleti a zvětšuje její objem.
Složení: Makadamiový olej, mateří kašička a makový olej pleť hydratují a vyživují, a vracejí pleti její přirozenou jemnost, vláčnost a hebkost. Prodává se v balení po 30 ml za 465 Kč.

Krásná dáma je krém pro každou z nás, která se chce hýčkat. Výživný krém pro zralou a suchou pleť s klinickou studií PhytoCellTecTM Symphytum. Klinické testy realizované ve Švýcarsku a Francii prokázaly, že čerstvé buňky z kořene kostivalu lékařského disponují vlastnostmi souhrnně nazývanými jako anti-aging. Pleť je lépe chráněna proti stárnutí, rychleji se regeneruje. Složení: Kostival lékařský, mateří kašička, propolis, makový, arganový, avokádový a makadamiový olej, vitamín E. Je k dostání v balení 30 ml za 563 Kč

Andělská tvář je emulze pro každou z nás, která chce zářit. Krém pro andělsky hebkou tvář je noční emulze pro vyhlazený vzhled pleti s obsahem extraktu z hlíz brambory a mateří kašičky, jež tvoří dokonalou kombinaci pro zachování svěžího vzhledu. S obsahem mateří kašičky, extraktů z hlíz brambory a meduňky lékařské, levandule, bambuckého másla a kyseliny hyaluronové. I tato emulze je k dostání v balení po 30 ml za 417 Kč.