Manufaktura: Z lásky ke starým časům...

Klára Kudrnáčová
05. Září 2018

Manufaktura představuje jedinečnou kolekci k příležitosti stého výročí naší republiky. Pro dámy si česká značka připravila již druhou limitovanou kolekci Lípa a po pány MEN & Airplane. Na své si tak přijdou všichni.

Lípa je naším národním stromem připomínajícím První republiku. Její květy jsou zároveň stovkami let prověřené domácí léčivo. Blahodárné výtažky z lipových květů napomohou hebké, hydratované a mladistvé pleti a pokožce a zaručí jim náležitou ochranu, tolik potřebnou v chladných měsících. Péči náramně zpříjemní exklusivní hřejivá vůně s tóny lipových květů, doprovázející veškeré kosmetické přípravky. Blaženost zaručena...

Toaletní voda Lípa

Toaletní voda Lípa

Dámská toaletní voda LÍPA 50 ml, cena: 575 Kč

Exklusivní omamná hřejivá vůně lipových květů, pivoňky, jablka a vanilky zahalí každou dámu do nádherně vonného oblaku. Něžně květinová, svěže ovocná i tajemně a sladce kořenitá – právě taková jest tato výjimečná vůně. Tu zkrátka musíte mít...

Vrchní nóta: jablko, mandarinka
Střední nóta: pivoňka, lipové květy
Spodní nóta: mošusy, vanilka, santalové dřevo

Vonná koupelová sůl s lípou pro chvíle odpočinku 300 g, cena 99 Kč

Uvolňující, znamenitě vonící koupelová sůl s výtažky z lipových květů je tou pravou přísadou pro dokonalý odpočinek a jemnou pokožku. Lázeň v soli přispívá k prokrvení, zklidňuje organismus, uvolňuje vnitřní i vnější napětí a co víc - alespoň na chvíli zahání starosti. Dopřejte si večerní koupelový rituál před spaním - blaženost zaručena.

Vonná koupelová sůl s lípou pro chvíle odpočinku

Vonná koupelová sůl s lípou pro chvíle odpočinku

Velejemný sprchový & koupelový gel s lípou a mandlovým olejem 250 ml, cena: 179 Kč

Stane se vašim dokonalým přípravkem pro osvěžující sprchový rituál i odpočinkovou vonnou koupel. Pokožku zanechává svěží, mladistvě sametovou a nádherně provoněnou hřejivou vůní s tóny lipových květů. Díky unikátnímu modernímu složení s vysoce koncentrovanými mycími složkami na bázi kokosového a olivového oleje a cukru, obohaceným o zjemňující výtažek z lípy, pečující mandlový olej, zklidňující panthenol a zvláčňující obilné výtažky intenzivně pění a jeho spotřeba je až o 1/3 nižší nežli u obvyklých přípravků tohoto typu. A co navíc: neobsahuje SLES, čehož si dnešní moderní doba často žádá. Je díky tomu obzvláště jemný a pokožku vskutku hýčkající.

Velejemný sprchový & koupelový gel s lípou a mandlovým olejem

Velejemný sprchový & koupelový gel s lípou a mandlovým olejem

Zvláčňující jemné rostlinné mýdlo s lípou a mandlovým olejem 150 g, cena: 139 Kč

Zvláčňující rostlinné mýdlo je příjemného oblého tvaru a obsahuje zjemňující výtažek z lipových květů, glycerin a výživný mandlový olej. Zahalí vaše ručky do bohaté pěny, dodá jim pocit skutečné čistoty a zanechá je náramně svěží, hebké a znamenitě provoněné.

Lipový sirup 250 ml, cena: 159 Kč

Limitovaná kolekce je doplněna i o lahodný sirup výjimečné kvality. Je vyroben z výtažků lipových a bezových květů, třtinového cukru a vitamínu C. Napomáhá posílení Vaší přirozené odolnosti a vitality v období chřipek a nachlazení a co navíc: výtečně chutná. Vyzkoušejte ho k přípravě osvěžujících a hřejivých nápojů, které vás povzbudí během nadcházejícího sychravého počasí.