Masáže na vlně aromaterapie v salonu OliOla

Klára Kudrnáčová
03. Duben 2018

Masáž je tradiční metoda vedoucí k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i duše. Pomocí čistě přírodní kosmetiky stejně dobře regeneruje také pokožku a dalším příjemným bonusem je samotná aromaterapie, která působí nejen na tělo, ale i na smysly.

Luxusní salon OliOla Organic Beauty s novým rokem přichází s kompletní nabídkou uvolňujících, regeneračních a wellness masáží. Vzhledem k zaměření salonu si zde můžete užít masáže s 100% bio kosmetikou Inlight, ve které se spojuje síla s účinností a energií té nejčistší přírody, a s přírodní kosmetikou Pure Fiji vyráběnou z ingrediencí z divoké přírody, z rostlin bez umělého hnojení a zavlažování, vyrůstajících v jejich přirozeném ekosystému. Používány jsou francouzské bio certifikované esenciální oleje Florihana. Všechny produkty obsahují certifikované organické a fair-trade ingredience, jsou bez parabenů a petrochemie, netestované na zvířatech.

Letošní nabídka masáží ve studiu OliOla:

- Relaxační uvolňující masáž
- Breussova masáž
- Holistická masáž
- Aromaterapeutická masáž
- Rituál Matamanoa
- Kokosová vlna
- Inlight péče pro hormonální rovnováhu ženy
- Reflexní terapeutická masáž chodidel

OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair-trade surovinami, organickými extrakty a esenciálními oleji.