Mateřská móda stylově a udržitelně

Sladit mateřství s udržitelným životním stylem může být často náročné. Věříme však, že ženy by neměly obětovat svůj životní styl a pohodlí během těhotenství a období kojení. Proto WO-MUM vytváří oblečení, které je nejen pohodlné a stylové, ale také víceúčelové, které se přizpůsobí rostoucímu bříšku a stejně krásně padne i po ukončení kojení.

Kojící top Anna

79 eur / 1 800 Kč https://www.wo-mum.com/nursing-tank-top-cream

Toto tílko ukrývá víc, než se na první pohled zdá. Má jemné vodorovné lemování na zip, které vám umožní kojit, aniž byste si musela vyhrnout tričko nebo se bát, že vaše dítě nebude mít prostor na dýchání. Tkanina je také příjemně elastická, takže ji můžete nosit kdykoli během těhotenství. Ale to není všechno. Zip není vidět, takže toho využijte a noste ho i poté, co se vaše miminko naučí chodit. Stane se vaším každodenním tílkem.

Mikina Esmeralda (zelená) / Mikina Wendy (lososová) 1

15 eur / 2 600 Kč https://www.wo-mum.com/short-wendy-hoodie https://www.wo-mum.com/short-wendy-hoodie-1

Všechny maminky vědí, že pohodlí je klíčové, a pokud jde o mikiny s kapucí, je toto pohodlí na zcela nové úrovni. Díky krátké délce je tato mikina moderní, stylová a ženská. Ušetří vás také jakýchkoli obav o střih, pokud ji budete nosit v těhotenství. Zkombinujte ji s našimi tepláky a vytvoříte roztomilý, uvolněný outfit. Mikina ideální na kojení a dokonce i po něm, stejně jako mnoho našich oděvů, a budete v ní vypadat dobře i po období kojení. Tepláky a mikina vytvářejí pohodový vzhled, zejména pro ty, které mají rády krátké topy, ale nechtějí ukazovat bříško.

Tepláky Esmeralda (zelená) / Tepláky Wendy (lososová)

115 eur / 2 600 Kč https://www.wo-mum.com/wendy-maternity-sweatpants https://www.wo-mum.com/wendy-maternity-sweatpants-1 Když se řekne tepláky, vybaví se nám pohodlí, ale tyto ležérní tepláky jsou nejen pohodlné - jsou také krásné a ženské. Tkanina je měkká a natahuje se spolu s rostoucím bříškem. Zkombinujte je s naší krátkou mikinou s kapucí a budete chtít v těchto teplácích žít i během kojení a po něm. Jakmile vaše miminko vstane a začne chodit, můžete je stále nosit tak, že je proměníte v elegantní sportovní oblečení.

Šaty Alexandra (růžové)

199 eur / 4500 Kč https://www.wo-mum.com/alexandra-dress

Pokud hledáte roztomilé krátké šaty na ven... máme je pro vás! Jsou v jarní růžové barvě s dlouhými rukávy zakončeny jemnými volánky. Všechny naše šaty jsou vyráběny se záměrem, aby je bylo možné nosit v období těhotenství, kojení, a dokonce i po něm - tyto šaty nejsou výjimkou. Náš model vám ukáže, že je můžete kombinovat se sexy podpatky na krásné večerní rande tak s keckami na procházku do parku.

Šaty Anastazia (černé)

199 eur / 4500 Kč https://www.wo-mum.com/anastazia-dress

Tyto černé šaty budou zkrátka slušet každému. Krátké široké rukávy jsou stylové a pohodlné a doplňuje je hluboký výstřih, který lze zapnout na knoflíky. Spodní část šatů je sice krátká, ale byla navržena s ohledem na rostoucí bříško. S rostoucím bříškem se tedy přední část samozřejmě zvedne, ale spodní část si zachová svou délku, takže se v šatech budete stále cítit pohodlně. Tyto šaty lze nosit v jakémkoli období života ženy, jen náhodou vypadají skvěle na maminkách.