NEWS & ARTICLES

Matné tekuté rtěnky od Dermacolu!

Také jste podlehli stále aktuálnímu trendu matných rtů? Potom vás určitě potěší bohatá nadílka 15 nádherných odstínů nových tekutých rtěnek Dermacol Matte Mania. Mají vše, po čem jste vždy toužili – dlouhotrvající a vysoce pigmentovanou matnou barvu, která zanechá vaše rty vláčné a bez pocitu vysušení.

Dopřejte si trendy matné líčení rtů, které jim zároveň dodá maximální komfort bez pocitu vysušení. Tekuté matné rtěnky Dermacol Matte Mania mají lehkou a vysoce pigmentovanou texturu, která dokonale přilne ke rtům a vytvoří na nich ochrannou bariéru vůči vnějším vlivům. Díky tomu budou dokonale chráněné před vysušením.

Rtěnky jsou dostupné v 15 nádherných odstínech. Nanášejte je pomocí praktického aplikátoru jednoduše a precizně – intenzivní dlouhotrvající barvy, která vydrží na rtech až 9 hodin dosáhnete jediným tahem! Neobsahují parabeny ani živočišné produkty testované na zvířatech.

Dermacol přináší i tip pro smyslné rty. Stačí použít novou transparentní konturovací tužkou Dermacol Hyaluron Lip Shaper. Díky obsahu kyseliny hyaluronové dodá rtům potřebný objem a hydrataci. Zároveň je připraví na aplikaci rtěnky a zabrání jejímu rozpíjení. Obkreslete pomocí tužky linii rtů, čímž vytvoříte neviditelnou linku, která zabrání rozpíjení rtěnky. Konturovací tužka na rty Dermacol Hyaluron Lip Shaper vyjde na 149,- Kč.