NEWS & ARTICLES

Maximální uvolnění a relaxace s Comfort zone Tranquillity

Comfort zone přináší zcela inovativní rituál, který efektivně uvolní tělo i mysl. Rituál sníží napětí a odstraní problémy se spánkem, je královským pomocníkem při potížích s jet-lagem. V dnešní době, kdy je cestování každodenní součástí našeho života a musíme překonávat problémy s časovým posunem, je každá taková pomoc vítaná. Pokud změny času snášíte špatně, je Tranquillity™ PRO-SLEEP MASÁŽ stvořená přímo pro vás. Toto ošetření těla se soustředí na tři nedůležitější smysly (čich, sluch a hmat) jeho hlavním cílem je vyčistit mysl i tělo, objevit naprostou relaxaci a uvolnění, které je pro načerpání nových sil nezbytné.

TRANQUILLITY PRO-SLEEP masáž se opírá o vědecké studie, které potvrzují, že dosažení hluboké relaxace je nepostradatelné v udržování optimálního zdraví těla a mysli. Pomocí masáže speciálními štětci a ruční masáže dojde k uvolnění celého těla a navození hlubokého uklidňujícího pocitu. V současné hektické době, kdy je okolo nás plno stresu a shonu, roste počet lidí, kteří mají problémy se
spánkem. Pokud hledáte přírodní řešení problému, je Tranquillity PRO-SLEEP MASÁŽ to pravé. Relaxační ošetření TRANQUILLITY™ si můžete vyzkoušet v Miracle Esthetic Clinic and Spa, Janáčkovo nábřeží 7/86, Praha 5.

Sprchový gel

Pokud si budete chtít navodit příjemnou atmosféru a uvolnění v pohodlí domova, vyzkoušejte mix aromatických olejů. Směs cedru a esenciálních olejů sladkého pomeranče v jojobovém oleji přináší hlubokou relaxaci a obnovení harmonie během dne nebo před spaním. Zmírňuje napětí a přispívá k odpočinku. Bez silikonů a s 80% ingrediencí přírodního původu, využívá výhody aromaterapie, která dává tělu a mysli okamžitý pocit pohody, což v dnešní uspěchané době moderního života jistě oceníte. Použití je jednoduché, nanesete několik kapek na zápěstí, krk nebo za uši jako alternativu k osobnímu parfému, nebo lze zředit několik kapek v tělovém krému. Získáte tak intenzivní a příjemný aromaterapeutický zážitek.

Aromatický olej

TRANQUILLITY SHOWER CREAM je aromatický sprchový krém, který má intenzivní hydratační vlastnosti, které vytvářejí hedvábný a příjemně vonící pocit na kůži. Kombinace výživného amarantového oleje a speciální směs éterických olejů dodává okamžitý pocit pohody. Krémová textura zanechává pleť jemnou, hydratovanou a příjemně vonící. Snižuje stres a napětí a navrací tělo i mysl do rovnováhy.

Tělové mléko

TRANQUILLITY nabízí i koupelový tělový aromatický olej, který dodává pokožce nemastný hedvábný efekt. Po uvolňující aromatické koupeli si můžete dopřát pořádnou hydrataci. Tělové mléko TRANQUILLITY™ BODY LOTION s lehkou hydratační texturou je vhodné zejména pro ty, kteří milují rychle se absorbující produkty. Ideální je zabalit si ho na dovolenou: perfektně funguje v horkém a vlhkém podnebí. Pokožka je hydratovaná, sametově hebká.