MIRACLETOX představuje účinnou zbraň v boji s atopickou dermatitidou KRÉM LIGHT ANGELTO

Produkty korejské kosmetické značky Miracletox jsou oblíbené zejména pro své přesvědčivé a rychlé účinky, o které se starají „zelené“ ingredience. To je i případ nového krému Light Angelto, který velmi účinně bojuje s atopickou dermatitidou a to jak na pokožce obličeje, tak na těle. Dokáže toho však mnohem víc.

Atopická dermatitida trápí čím dál více lidí. Potýkají se se svěděním, suchostí pokožky i opakovaně se vyskytujícím ekzémem. Toto chronické zánětlivé kožní onemocnění se nevyhýbá nikomu, dokonce ani kojencům. Korejští vědci proto začali hledat nejúčinnější kombinaci složek, která by projevy této nemoci dokázala minimalizovat, nebo ještě lépe úplně potlačit. Výsledkem jejich bádání je Light Angelto Cream, který projevy onemocnění dovede zmírnit už po třech dnech pravidelného používání ráno a večer.

Hlavní účinnou složkou krému je patentovaný M&G olejíček smíchaný ze dvou netradičních olejů. Prvním z nich je olej z moučného červa, druhý pochází z kobylky Oxya sinuosa. Jejich kombinace je napěchovaná množstvím bílkovin, nenasycených mastných kyselin, vitamíny B3 a B5 a esenciální aminokyseliny. Pleť je díky ní hydratovaná, vyživená, pevná a pružná. Další účinnou složkou jsou výtažky z fermentovaných obilovin a zeleniny pěstovaných bez pesticidů v čistém prostředí hory Jirisan, přírodní SW, nebo výtažky ze čtyř druhů mořských řas. To vše pak doplňuje voda Chamaecyparis Obtusa, která pokožku hydratuje, chrání a snižuje pocit svědění.

Light Angelto Cream je určený všem, kdo mají poškozenou kožní vrstvu, chtějí pokožku zklidnit a hydratovat, zmírnit svědění, nebo jen zlepšit kožní bariéru. Velkou výhodou je, že krém neobsahuje umělá aromata ani konzervanty a je tak vhodný i pro velmi citlivou pokožku, včetně té dětské. Více na www.byfemme.cz