NEWS & ARTICLES

Móda inspirována českými tradicemi

TRADICE DOMOV navrhuje užitečné textilní produkty, které jsou zároveň krásným dekorem. Tradiční hodnota produktů spočívá nejen v autorsky ilustrovaných motivech, ale především v jejich funkci v domácnosti.

V nabídce TRADICE DOMOV najdete interiérové textilie a domácí oděvy. V Tradici dbají na to, aby vybrali správný typ materiálu dle daného designu a účelu, pro který bude produkt sloužit. Veškerá plátna jsou z bavlny, paličkované krajky z bavlny nebo lnu. Vše se vyrábí v tradičních českých manufakturách.

Utěrka je ušitá z plátna, které se nám v Tradici osvědčilo jako nejměkší a nejsavější, s jakým jsme se na utěrkách dosud kde setkali. Je ušitá z plátna, které zdobí originální ilustrace Zuzany Osako. Můžete si vybrat utěrky jednoduché, nebo zdobené bavlněnou paličkovanou krajkou od českého výrobce.

Chňapky ve tvaru srdíčka jsou nejen hezkou dekorací, ale také se velmi dobře navlékají a svlékají na ruku. A je to také perfektní dárek!

Bavlněný župánek má slušivý střih, široká mašle zdůrazní pas a je uchycená na zádech v lehkém romantickém řasení, které dotváří krásnou ženskou siluetu.

Dalším pěkným produktem z řady TRADICE DOMOV je romantická noční košilka nebo volnočasové šaty z jemného splývavého plátna.