Módní návrhářka Kateřina Geislerová spolupracuje s projektem Život v kufříku, který chrání dětské vzpomínky

Tezera Švecová
09. Leden 2019

Charitativní projekt Život v kufříku je dítě Nadačního fondu La Vida Loca, který založily Martina Opava a Iva Říhová. Každý rok je odebráno či rodiči ještě v porodnici odloženo zhruba 500 dětí a projekt Život v kufříku uchovává v kufřících jejich vzpomínky. Na projektu se podílejí také zdravotní sestry.

Kateřina Geislerová

Kateřina Geislerová

V Čechách je běžné, že lidé pomáhají ostatním ve chvíli, kdy se jim stane něco špatného a oni se tak dokáží vcítit do nesnází druhých. My to máme jinak. Všechny prožíváme šťastné životní období a máme chuť pomáhat, aniž bychom nutně prožily nějakou katastrofu,“ říká módní návrhářka Kateřina Geislerová, která se do Životu v kufříku aktivně zapojila a dodává: „Mám malého syna a prožívám velké štěstí. Cítím, že mám možnost svou radost sdílet."

Kateřinu Geislerovou charakterizuje rozpoznatelný rukopis. Její tvorba je velmi osobitá, Kateřina je precizní a má ráda nonšalantní eleganci. Móda je součástí života nás všech a návrhářka ji vnímá jako živý organismus. Do každé kolekce promítá určitý okamžik svého života. Další etapu příběhu dodá modelu jeho majitelka. Kateřina velmi ráda poslouchá příběhy žen, které si její model zakoupily a nezřídka v něm prožily výjimečné chvíle. 

Kateřina Geislerová s Klárou Trojanovou

Kateřina Geislerová s Klárou Trojanovou

23. ledna 2018 pořádá Nadační fond La Vida Loca charitativní koncert k zahájení čtvrté sezony fungování projektu, moderování se ujmou herečka a tvář projektu Klára Trojanová společně s Davidem Matáskem v baru La Loca. Projekt herečku velmi zaujal, a tak se do něj na podzim minulého roku zapojila aktivně. Součástí programu bude módní přehlídka Kateřiny Geislerové. "Móda pomáhá vytvářet příběhy - stejně jako to dělají kufříky Martiny a Ivy, a popravdě se těším, že se do projektu Život v kufříku zapojím ještě aktivněji,"dodává Kateřina. Vstupenky zakoupíte na www.laloca.cz