Módní unisex značka Calvin Klein

Tezera Švecová
23. Duben 2020

Kdo by v dnešní době nepodporoval skvělé značky, které jsou schopny nás dokonale obléknout od hlavy až k patě a zároveň nám dodat skvělé parfémy, hodinky a obuv. Jestliže máte zájem o kvalitní módu, nemusíte váhat, ať jste jakákoliv věková skupina.

Značku Calvin Klein založil v roce 1968 stejně jmenovaný muž, který patří k největším americkým návrhářům. Úplně první kolekcí Calvin Klein byly pánské i dámské kabáty. Od počátku založení se firmě velmi dařilo, získala spoustu ocenění a mohla se stále více a více rozvíjet na poli světových společností.
 

Netrvalo to dlouho a tehdy své spíše ležérní oblečení Calvin Klein nechal doplnit ještě kosmetikou nebo třeba botami, čímž povýšil značku na vyšší úroveň. Firma byla schopna už chvíli po svém založení zaujmout doslova každého, což vlastně dělá i dodnes. Každý si přeje mít od nich alespoň nějaký kousek oblečení, či alespoň vysněné „calviny“.

Všechny kroky Calvina byly prostě správně. Jako ne každý věděl, jak lidi zaujmout a podat jim, co by si měli pořídit. Každý kus oblečení Calvin Klein je propracovaný do dokonalosti, a tím budí ve všech obrovský zájem, jen co na někom tuto skvělou značku vidí.
 

Velikým úspěchem společnosti bylo také výborně propracované spodní prádlo, které se ještě navíc označovalo pojmem „UNISEX“, tedy – vhodné pro obě pohlaví. Následně se začaly vyrábět také unisexová trika, kalhoty a parfémy.

Můžeme tedy říci, že značka Calvin Klein vyobrazuje odvážnost, svůdnost a dokonalý design, který se snaží nadchnout úplně každého. Dnes firma distribuuje své produkty do více než 110 zemí světa, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani Česká republika. Prodej jejich produktů přesáhl v roce 2017 až 9 miliard dolarů (více než 222 miliard korun).

Oblékněte se do svůdné značky Calvin Klein i Vy!