NEWS & ARTICLES

Moje Jóga přivádí nejlepší jógové lektory k vám domů

Díky novému webovému serveru Moje Jóga se může i váš domov proměnit v jógové studio. Stačí jen podložka a tablet nebo chytrý telefon, na kterém se můžete připojit na www.moje-joga.cz.

Prostřednictvím šikovných filtrů si vyberete, na jakou lekci máte chuť. Přední čeští jógoví lektoři pro vás připravili videa různé délky a intenzity, pro začátečníky i pokročilé, pro milovníky pomalejších jógových směrů i dynamičtějších sekvencí, od krátkého protažení po plné hodinové lekce. „Pro nadšené jogíny i pro ty, kteří se s tímto stylem cvičení teprve seznamují, je na serveru Moje Jóga připravena řada videí, která každý týden obohacujeme o další lekci. Nechybí sestava proti bolestem zad, jóga pro těhotné nebo dětská jóga. Rádi bychom, aby si na Mojí Józe vybral každý,“ přibližuje obsah a fungování serveru zakladatelka Mojí Jógy, lektorka Markéta Faustová.

Do konce října je Moje Jóga v testovacím provozu a zájemci si mohou cvičení podle videí vyzkoušet zdarma. Od listopadu přechází do placeného režimu. Formou předplatného bude možné objednat si časově limitovaný přístup do celé videotéky. Moje Jóga s heslem Dream big, fly high, land happy a v přátelském designu nabízí i dárkové vánoční vouchery, které si můžete objednat na emailové adrese marketa@moje-joga.cz.