NEWS & ARTICLES

MoliCare Skin – ta nejlepší péče pro vaši pokožku

Značka HARTMANN-RICO je společnost známá a oblíbená po celém světě, jejíž zdravotnické a hygienické výrobky jsou synonymem kvality a péče o zákazníka. Stejnou pozici má u zákazníků i kosmetická řada Menalind, nyní nabízená pod názvem MoliCare Skin. Nový název a design však nic nemění na léty prověřené, nekompromisní kvalitě a šetrném, citlivém přístupu k pokožce. Přesně tak, jak jsou na to zvyklí zákazníci ze všech koutů světa.

Stopka pro suchou pokožku
Řada kosmetiky MoliCare Skin přináší pokožce vše, co potřebuje – regeneraci, hydrataci a ochranu. Obsah esenciálních mastných kyselin, aminokyselin či kreatinu ve spojení s mandlovým olejem přináší vaší pokožce tolik potřebnou péči. Díky inovativnímu složení na bázi vody v oleji dochází k bezprostřední hydrataci pokožky i tvorbě ochranné vrstvy, která poskytuje kůži dlouhodobou ochranu. Výrobky pyšnící se značkou MoliCare jsou navrženy tak, aby byly k pokožce co nejšetrnější a nikdy proto neobsahují přidaná barviva (stejně tak v nich nenaleznete žádné živočišné složky), vždy je však charakterizuje příjemná a svěží vůně.

Kvalitní a šetrnou péči o pokožku ocení všichni ti, kdo jsou zvyklí dávat svému tělu jen to nejlepší. Kosmetika MoliCare se hodí ideálně např. pro použití po plavání v agresivní chlorované či mořské vodě. Pomoci však může i pacientům trpícím inkontinencí, pro které byla navržena především. Právě v takových případech je pokožka extrémně namáhaná a volba té správné kosmetiky je více než důležitá. Značka MoliCare je tou správnou volbou.

Seznamte se s Moliklubem
HARTMANN-RICO ale nenabízí pacientům s inkontinencí jen svoji špičkovou kosmetiku. K dispozici je jim o nová verze hojně navštěvovaného webu Moliklub.cz, který se této citlivé a intimní problematice věnuje. Každý, kdo má s inkontinencí zkušenosti, ať již tímto problémem trpí on sám nebo někdo z jeho blízkých, je velmi důležité mít přístup k informacím. Založením webu si firma HARTMANN-RICO dala za cíl vytvořit místo, kde se mohou zájemci seznámit se samotným problémem i možnostmi jeho řešení a dostupnými pomůckami. Nezáleží na tom, jestli inkontinencí trpí starý člověk, sportovec nebo třeba maminka po porodu. Ti všichni na Moliklub.cz naleznou odpovědi na své otázky a ještě mnohem více.