Monobrand butik luxusní značky RED Valentino se nově otevře na podzim tohoto roku v Praze

Klára Kudrnáčová
02. Listopad 2018

Pro fanynky módy máme dobrou zprávu. Proslulá italská módní značka Red Valentino otevře koncem listopadu svůj první český monobrand butik v Praze. Na adrese Maiselova 41 zaujme nejmladší z linií Valentino plochu 185m 2. Představí svěží dámskou kolekci, ve které nebudou chybět ani proslulé romantické šaty v moderním pojetí.

RED Valentino, mladší a hravější sestra značky Valentino, svou moderní estetickou vizí plné spontánnosti nabízí kousky s mladistvým elánem, které neztrácejí punc romantiky a ženskosti. Slovo RED v názvu značky nepředstavuje jen ikonickou Valentino červenou, ale především akronym pro Romantické Excentrické Šaty (Romantic Eccentric Dress), což je hlavní element kolekcí.

Kromě společenštějších kousků, jakými jsou právě šaty nebo elegantní halenky a sukně, najdeme v kolekcích též moderní džíny a zábavné doplňky ve formě kabelek či bot. Společným rysem všech kousků je něžnost a důraz na ženské siluety.

RED Valentino kombinuje propracované prvky haute couture s cool elementy streetstyle módy, což ze značky dělá oblíbenou volbu pro všechny ženy, které chtějí být sofistikované a chic a přitom z nich vyzařuje sebevědomí a nespoutanost. Mezi tváře kampaně A/W 2018 módní značky RED Valentino patří též česká topmodelka Barbora Podzimková, vítězka Elite Model Look 2014. Butik Red Valentino otevře společnost Literix Group s.r.o., která v Pařížské ulici provozuje butiky značek Dolce & Gabbana, Salvatore Ferragamo, Brunello Cucinelli a Hogan.