Na český trh vstupuje značka SAGE

Klára Kudrnáčová
10. Leden 2018

Od ledna 2018 se zákazníci v České a Slovenské republice budou setkávat s novou prémiovou značkou domácích spotřebičů Sage, která je symbolem vysoké kvality a promyšleného designu. Zastupuje ji společnost Fast ČR, která patří mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Sage je evropskou značkou společnosti Breville. Její produkty jsou prodávány již ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie této firmy se začala psát roku 1932. Jako první výrobce na světě začala vyrábět tzv. sendvič-toaster.

Na našem trhu značka Sage nabízí produkty zaměřené na přípravu kávy,grilování, odšťavňování nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Filozofií společnosti je poskytovat spotřebitelům produkty prvotřídní kvality, které povyšují obyčejné vaření na gurmánský zážitek. Tato filozofie se odráží i ve sloganech značky SAGE – „Žijeme jídlem“ a „Žijeme kávou“.

A kde produkty značky Sage zakoupíte? „Produkty Sage se budou prodávat například v Mall.cz, Alza.cz, Datart, Electro World, a dalších,“ doplňuje Lukáš Toula, produkt manager značky Sage.