Na menopauzu? Připravená!

Tezera Švecová
24. Leden 2020

Menopauza neboli klimakterium je přirozený milník na cestě každé ženy. Před definitivním průchodem cílovou páskou se ale většina žen musí vypořádat s nepříjemnými projevy takového přechodu. Nadměrné pocení, poruchy spánku, nepravidelná a bolestivá menstruace, závratě, přibývající kilogramy, střídání nálad a snížení kvality pokožky, vlasů a nehtů.

Někoho mohou tyto projevy zasáhnout více, někoho méně, někoho dříve, někoho později. Ke klimakteriu dochází mezi 45 až 55 rokem života, jeho prvotní příznaky se ale mohou dostavit již brzy po čtyřicítce. V případě nepříjemných stavů během nastupující menopauzy je viníkem především klesající hladina hormonů v ženském těle.
 

Příroda ale myslela na všechno. Například taková třezalka tečkovaná umí svými žlutými kvítky rozjasnit den a pomoci od depresí a úzkostných nálad. Účinný je také ploštičník hroznatý, který umí mírnit návaly horka, uklidnit rychlé bušení srdce nebo také eliminovat pocity závratí. Abyste mohla využít těchto darů přírody, nemusíte být babkou kořenářkou. Naopak – zachovejte si svěžest, rovnováhu a klid s GS Merilin Harmony, který výše uvedené bylinky obsahuje.
 

Gs Merilin Harmony je doplněk stravy založený na přírodních složkách. Nástup účinků těchto přírodních, bylinných látek je pozvolný. Efekt by se měl dostavit přibližně po 4 až 6 týdnech pravidelného užívání jedné tabletky denně. Zapomeňte na chemické dryáky, které slibují účinek do deseti minut a překonejte toto období přirozenou cestou.Jedna tabletka GS Merilin Harmony vás tak vyjde ani ne na šest korun a zajistí vám:

zlepšení kvality a délky spánku
úlevu od návalů horka a nadměrného pocení
čistou a koncentrovanou mysl
dobrou, pozitivní náladu
stabilizování sexuálního libida, které může projevy menopauzy dost utrpět,
zdravé sebevědomí

Bylinné tobolky nezpůsobují nárůst váhy a poslouží i jako doplněk vápníku a vitamínu D3, které slouží i jako prevence proti osteoporóze.