NEWS & ARTICLES

Na podzimní neduhy s čaji TEEKANNE

Přicházející podzim s sebou přináší sychravé a chladné počasí a s tím jsou spojené i různé neduhy, které v těchto deštivých dnech trápí nejednoho z nás. Ať už se jedná o únavu, špatnou náladu nebo nachlazení, novinky mezi čaji od společnosti TEEKANNE s těmito obtížemi hravě zatočí. Přečtěte si naše rady, jak si vychutnat přicházející zimu ve společnosti čajů TEEKANNE v plné síle.

ANTIOXIDANTY PRO LEPŠÍ IMUNITU

Po příjemných letních teplotách se naše tělo velmi těžko vyrovnává s příchodem zimy. Naše tělo a především pak naši imunitu můžeme na tyto teplotní výkyvy velmi dobře připravit, stačí si dát každý den šálek lahodného zeleného čaje TEEKANNE Green Tea, který našemu tělu dopřeje potřebné antioxidanty a tím povzbudí naši imunitu.

ZÁZVOREM PROTI NACHLAZENÍ

Pokud vás však kašel a rýma dostaly, zaručeně vám pomůže skvělá trojice – zelený čaj, zázvor a citron. Do lahodného zeleného čaje TEEKANNE Green Tea Lemon, který vás nadopuje potřebnou dávkou antioxidantů a tím posílí vaši imunitu, nakrájejte na kolečka čerstvý zázvor.

DOUŠEK AFRIKY PROTI STRESU

Rádi byste pozvedli vaši chmurnou náladu přírodní cestou? Sáhněte po lahodné novince TEEKANNE Rooibos Caramel, která vám svou jemnou karamelou chutí s příměsí smetany učaruje. Sladká vůně a jemně načervenalá barva čaje rooibos vás dokonale zklidní a vy zaručeně zapomenete na každodenní stres.

HORSKÝMI BYLINKAMI K LEPŠÍMU ZAŽÍVÁNÍ

Na pravidelné stravě bychom si měli zakládat, pokud vás však trápí zažívací potíže, správná kombinace bylinek vám pomůže vrátit váš žaludek a střeva zase do kondice. Spojení horských bylinek v podobě máty, kopřivy a heřmánku v novém čaji od značky TEEKANNE Mountain Herbs vás zbaví zažívacích potíží a pomůže vám dostat se opět do rovnováhy.

POTĚŠENÍ SMYSLŮ V SYCHRAVÉM POČASÍ

Pokud si chcete sychravé počasí vychutnat ve společnosti lahodného čaje, dokonalým společníkem pro takové chvíle může být nový ovocný čaj TEEKANNE Desire, ve kterém se snoubí dokonalé spojení třešně a čokolády. Nechte se rozmazlovat a vychutnejte si netradiční chutě čaje TEEKANNE Desire ve společnosti vašich nejbližších nebo jen tak sami v pohodlném křesle a s knížkou v ruce. Váš podzim bude o poznání příjemnější.