Najděte na podzimu pozitiva, lenošte s červeným vínem

Tezera Švecová
11. Říjen 2019

Přiblížil se čas chladných podzimních dnů a deštník se stává naším každodenním společníkem. Na sychravém počasí se jen těžko hledají pozitiva, ale i přesto s sebou nese pár skvělých výhod. Patří mezi ně i to vytoužené „zavrtání se“ do peřiny se zajímavou knížkou, zapálení svíček po celém bytě a například i sklenka dobrého červeného vína, které s podzimní náladou ladí prostě perfektně. Romantické duše si užijí atmosféru ohýnku v krbu či kamnech a večer jako z pohádky je na světě. A takto pohodově lehce přečkáme i ty nejupršenější tmavé dny.

Z nabídky kvalitních červených vín pro pošmourné podzimní dny představujeme například i heart Cabernet Sauvignon, který se vyznačuje granátovou barvou se světle fialovým okrajem. Vyniká plnou ovocnou vůní připomínající černorybízový džem. V chuti je znát vyzrálá tříslovina, doplněná o zralé červené ovoce.

Další novinkou je i heart Shiraz, víno rubínové barvy s fialovými odlesky a se střední viskozitou. Převažuje vůně s tóny lesního ovoce a podtónem čokolády. V chuti je znát koření a ovoce s příjemnou tříslovinkou se středně dlouhou dochutí.

i heart Merlot je krásné víno s granátovou barvou a se světle fialovým okrajem. Vůně obsahuje tóny třešní a borůvek. Tříslovinu v chuti doplňuje střední ovocná chuť. Doporučená maloobchodní cena vín i heart je 129 Kč a zakoupíte je například na webu osobnivinoteka.cz