Nebojte se experimentování v kuchyni!

Nebaví vás vařit pořád dokola to samé a nechce se vám otevírat kuchařky, které vám leží na polici?? Vžeňte do své kuchyně svěží vánek a zkuste experimentovat. Připravte si k večeři skvělé, přitom jednoduché vietnamské bánh mí bagety s arašídy. Z kuřecího vývaru, který vám zbyde, navíc vyrobíte lahodnou polévku. Nedělní řízky vyměňte třeba za indické máslové kuře, které si získalo oblibu lidí na celém světě. Třešničkou na dortu můžou být makadamové sušenky, po kterých se jen zapráší.

Nebojte se, že byste na tyto exotické recepty nesehnali ingredience. Zakoupíte je ve velkých supermarketech, specializovaných prodejnách nebo online. Nepřeberný výběr oříšků najdete ve Veselé Veverce, a to jak v kamenných prodejnách, tak na internetu. Kuchařská kniha S Veverkou v kuchyni vám nabídne nejen tři výše zmíněné pokrmy, ale i další originální recepty pro milovníky oříšků. 

Makadamové sušenky

Na tuto sladkou laskominu budete kromě známých ingrediencí, jako jsou mouka, máslo, vejce, cukr, čokoláda, potřebovat makadamové oříšky, které zakoupíte ve Veselé Veverce. Na dozdobení potom sáhněte ve Veverce po pistáciích a mandlích. Placičky, které vytvoříte, pečte dozlatova na 170°C.