Nechte se hýčkat kašmírem a olivou kosmetiky Ziaja

redakce
07. Leden 2019

Polská rodinná firma Ziaja představuje vysokou kvalitu výrobků péče o pleť, tělo a vlasy. Kosmetika Ziaja prospívá kůži a zároveň je cenově dostupná všem. Sortiment zahrnuje produkty bohaté na přírodní složky, mezi něž patří kakaové máslo, heřmánek, růže, aloe, jasmín či kozí mléko. Síla těchto látek se promítá při samoregeneraci pokožky.

Zenon Ziaja se synem

Zenon Ziaja se synem

Značka Ziaja nabízí velké množství tělové a pleťové kosmetiky. V jejím portfoliu najdete denní i noční krémy, masky na obličej, krémy proti vráskám, přípravky na čištění pleti i tělová mléka nebo sprchové gely. Přírodní ingredience, které kosmetika obsahuje, jsou pro naši kůži přirozené.

Ziaja Kašmírové proteiny

Řada Kašmír je určená pro suchou a málo elastickou pokožku. Obsažené proteiny kašmíru vyhlazují pokožku díky vysoké molekulové hmotnosti a skladbě aminokyselin. Mají promašťující účinek a doplňují lipidy. Redukují drsnost a nadměrné vysušování svrchní vrstvy pokožky. Dokáží efektivně vyhladit a hydratovat pokožku, kterou zanechávají měkkou a jemnou na dotyk. Balení obsahuje tělové mléko (400 ml) a sprchový krém (500 ml). Zakoupíte za 199 Kč.

Ziaja Přírodní oliva

Tato řada je doporučena pro suchou a normální pokožku díky jejím intenzivním vyživujícím a regeneračním vlastnostem. Hlavní účinnou složku tvoří olivový olej lisovaný za studena ze semen Olivovníku evropského, který je bohatý na vitamín E a esenciální nenasycené mastné kyseliny. V balení najdete tělové mléko (400 ml), sprchový gel (500ml) a krém na ruce. Sadu zakoupíte za 209 Kč.

Soutěž o 6 balíčků kosmetiky Ziaja

Soutěžte s námi o 3 balení Ziaja Kašmírové proteiny a 3 balení Ziaja Přírodní oliva v náhodném výběru

Soutěžní otázka: Podle koho (nebo čeho) je pojmenovaná kosmetika Ziaja?

a) podle jejího zakladatele 

b) podle města, kde se kosmetika vyrábí

c) podle rostliny

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 27.01.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.