Nechte Windomatic umýt okna za vás!

Je pochopitelné, že mytí oken zrovna nepatří mezi naše oblíbené činnosti. Velké plochy, drhnutí špíny a leštění šmouh, které jsou na oknech viditelné i přes velkou snahu, zná každá z nás. Pojďte si udělat z mytí oken zábavu a pořiďte si vysavač na okna Windomatic Power Boost od Viledy, o jehož super schopnostech vypovídá prestižní ocenění v kategorii úklidových pomůcek "Volba spotřebitelů - nejlepší novinka 2018".

Každá hospodyňka by dala kdoví co za to, aby se její okna pyšnila dokonalým leskem beze šmouh a bez zbytečné námahy. Tento sen dokáže splnit elektrický vysavač na okna Windomatic Power Boost od Viledy. Stačí umýt okno čistícím prostředkem a poté vzít k ruce vysavač s flexibilní hlavicí, která se snadno dostane do každého rohu, a vysušit okenní tabuli. Pomocí speciální dvojité gumové lišty, která dokonale přilne k povrchu okna, zůstane sklo bez jediné kapky a šmouhy.

A co se stane se špinavou vodou? Na ni slouží integrovaná nádržka, kterou můžete snadno umýt buď v ruce, nebo v myčce na nádobí. Vysavač disponuje funkcí MAX, díky které má ještě větší sací výkon než doposud. S vysavačem Windomatic budou vaše okna zářit leskem beze šmouh a to bez větší námahy!

A nejsou to jenom okna, se kterými vám vysavač Windomatic pomůže. Lze ho použít i na jiné hladké povrchy, například zrcadla v celém domě či koupelnové zástěny. Windomatic je dodáván s nabíječkou, pomocí které vydrží na jedno nabití v provozu až 40 minut, a to i v režimu MAX. Umyjete s ním tedy zhruba 120 m2 plochy. Windomatic zakoupíte v oficiálním e-shopu společnosti Vileda či v sítích hypermarketů již od 1099 Kč.