NEWS & ARTICLES

Nej v plastické chirurgii

Také vás zajímá, která plastická operace je nejsožitější, která nejvíc bolí a pro kterou budete muset sáhnout nejhlouběji do peněženky? Čtěte!

Nejžádanější
Tou je bezesporu zvětšení poprsí - čili augmentace. V porovnání s ostatními zásahy ho podstupuje téměř třetina pacientek. Je více možností, jak si pomoci k plnému dekoltu. Ať jsou to silikonové implantáty, nebo vlastní tuk,vše nakonec záleží na přání pacientky a nejvhodnějším metodám.
Dalším velmi oblíbeným zákrokem je zmenšení prsou - to se ale provádí ve většině případů ze zdravotních důvodů. Hned za nimi následuje liposukce a korekce očních víček. Právě posledně jmenované jsou nejoblíbenější i mezi muži.

Nejdražší
Zde opět narazíme na zvětšení prsou. I když záleží na zvolené metodě, počítejte cenu dle náročnosti operace od 50 do 90ti tisíc. Další velmi drahou záležitostí je face lift, zde se platí nejvíc za zodpovědnost chirurga.

Nejsložitější
Tou je pro každého operatéra bezesporu operace nosu. Důvodů je hned několik, ale ten hlavní spočívá v provedení operace. Operuje se pouze nosními dírkami, aby se předešlo nežádoucím jizvám v obličeji. Dalším důvodem je, že jakákoliv, byť milimetrová odchylka je v obličeji velmi vidět a její náprava v tomto případě také není vůbec jednoduchá. Jak si jistě pamatujete od mnoha popových hvězd.

Nejnáročnější na rekonvalescenci
Je bezesporu operace břicha a také zmenšení prsou. Zde je nutno počítat s klidovým režimem a rekonvalescencí v době několika dlouhých týdnů.