NEWS & ARTICLES

To nejlepší z darů přírody nabízí přírodní kosmetika RAE

Kosmetiku RaE vyrábí česká rodinná manufaktura v Beskydech. Její přírodní kosmetika je nejen velmi příjemná, je také krásně zabalená do originálních dřevěných krabiček, které si v RaE sami vyrábí.

Příběh vzniku společnosti je zajímavý. Hlavní roli v něm hrají Eva a Radek, kteří se před časem vydali do Mexika, aby se zde seznámili s uměním šamanů, jejich znalostí flory a léčebné síly přírody. Šamanské znalosti je tak zaujali, že se rozhodli i u nás předávat cenné a dnes již zapomenuté informace o jednotlivých rostlinách dalším lidem, a to prostřednictvím kosmetických produktů, které slouží k radosti duše a užitku těla. Zakladatelka Radka o své kosmetice říká: "Když sny přicházejí, cítíte úžas...(vize z Mexika), když se stávají realitou, pociťujete radost...(založení RaE a první produkty na trhu), rozzáří se úsměv,objeví se cesta...(přijdou nabídky na spolupráci). "RaE přírodní kosmetika" - sdílejte s námi příběh přírodních deodorantů bez hliníku...", www.raeprirodnikosmetika.cz.

V dnešní chemické době je zvlášť ocenění hodné, že v kosmetice RaE nejsou žádné chemické složky. Její hotové kosmetické výrobky obsahují více jak 90 % účinných přírodních látek. Ohleduplnost k přírodě je v rodinné firmě RaE vyladěna do každého detailu. I její dřevěné obaly na kosmetické produkty jsou vyráběny z dřevěného odpadu jejich truhlářské dílny.

Díky svému jedinečnému vzhledu zaujmou obaly na první pohled a už ona „krabička“ je krásným dárkem. A aby toho nebylo málo, RaE Vám na dřevěnou krabičku vygravíruje motiv podle Vašich představ, s věnováním nebo i s přáním.

Její nabídka produktů, které jsou balzámem pro milovníky estetična, je nepřeberná…Navštivte www.raekosmetika.cz a přesvědčte se o tom sami!