Neon pro ženy a barevné bloky pro muže

Klára Kudrnáčová
22. Listopad 2017

Máte rádi sportovní styl? Chcete vypadat trendy a zároveň se cítit pohodlně během fyzické aktivity? Módní a barevné, navržené z prodyšných a rychleschnoucích materiálů, ale také například z měkké a pohodlné pleteniny – takové produkty naleznete v nejnovější kolekci od mezinárodní značky sportovního oblečení 4F.

Kolekce 4F podzim-zima 2017/2018 je rozdělena do tři základních řad - trénink, běh a lyžování, ale nabízí také produkty v městském stylu nebo unisex produkty. Dámské sportovní oděvy se vyznačují módními vínovými a pastelově růžovými odstíny, stejně jako výraznými neonově korálovými detaily. Řada pro trénink a běh nabízí různé vrstvy oblečení a disponuje barevnými bloky a střihy lichotící siluetě těla.

Část kolekce pro muže zahrnuje funkční běžecké oblečení v odstínech šedé, černé a pronikavé červené. Nabízí také bezešvé svršky a trička s laserovými průřezy, které zajišťují větrání. Tréninkovou řadu potom charakterizují energicky působící potisky na pozadí modrých a modrých melanžových odstínů. Městská řada z pánské kolekce je inspirována trekkingovým stylem s rozšířením standardní palety barev o khaki a klasickou kamufláž.

Lyžařské oblečení pro ženy i muže nabízí širokou škálu funkčních sestav, lyžařské bundy a kalhoty, stejně jako bezešvé prádlo. Barvy kolekce jsou bílá, červená a černá, které se objevují v barevných blocích, ale i například ve formě černobílých pruhů. Doplňky zahrnují čelenky s reflexními prvky a čepice a rukavice pro běžce i lyžaře.

4F je značka, která nabízí vysoce kvalitní a cenově přijatelné oblečení a sportovní doplňky. Poskytuje kombinaci kvality, nejnovějších technologií a módních materiálů s moderním designem. Kromě nabídky spotřebního zboží dodává 4F oblečení profesionálním sportovním asociacím a loni oblékla národní týmy Polska, Lotyšska a Srbska na Olympiádu v Riu. Od minulého roku má značka 4F své obchody i v České republice, a to v Praze (Centrum Černý Most), Hradci Králové (Aupark) a Ostravě (Forum Nová Karolina).