Nesmrtelné podvazky jsou opět ve hře. Jak si vybrat ty správné?

Podvazky plní čistě praktickou funkci, přesto je dokázaly tanečnice kankánu zafixovat v myslích jako erotický symbol. Pod pojmem podvazky dnes rozumíme nejen podvazky samotné, ale také pás, který je uchycuje. Tato kombinace by měla patřit do šatníku každé ženy. Na rozdíl od punčocháčů vám totiž nabídnou více svobody a samozřejmě i lépe vypadají. „Ne všechny ženy nosí punčochy s oblibou a byla by škoda přijít o možnost obléknout šaty či sukni v chladnějších měsících. V takových případech doporučujeme zakoupit podvazky, které díky páskům udrží silonky na svém místě a zároveň zajistí dostatek volnosti v pohybu," vysvětluje spolumajitelka značky Paon Andrea Kopalová.

Čas přiznat podvazkům jejich praktičnost

Nesporná výhoda podvazků oproti punčocháčům je komfortnější a hygieničtější nošení, které na nějakou dobu ustoupilo do pozadí. Při jejich upřednostnění se budete méně potit a určitě vám také přidají na sebevědomí. Podvazkový pás drží vše na svém místě a vy se nemusíte o nic starat. Nemusí vždy ale plnit jen praktickou funkci. „Mnohé ženy si podvazky kupují i jen jako skrytý doplněk, který jim zvedne sebevědomí. Proto existují také podvazky, ke kterým není nutné punčochy vůbec nosit,“ dodává Andrea Kopelová. Jen dávejte pozor na krátké sukně a sezení. Možná se úplně nehodí, aby podvazky vykoukly na poradě s nadřízeným nebo na třídních schůzkách.

TIP – Podvazky Paon provokují a lichotí

Romantické podvazky české značky Paon příjemně provokují, ale současně jsou decentní. Jejich nošení lichotí ženským křivkám, vzbudí touhu v protějšku a do běžných dní přinese řadu benefitů jako je nižší pocení a větší pohodlí. Díky jednoduššímu střihu, který má jen čtyři pásky a dovoluje všechny upravit, si je přizpůsobíte přesně podle svých potřeb. Podvazky jsou dostupné ve velikost S/M a M/L.

Dostupné na: www.paonlabel.com