Neutral: dánská novinka pro intimní péči

Tezera Švecová
06. Březen 2020

Alergická reakce, svědivá vyrážka, nešetrné složení, zbytečné působení chemických látek... To je jen malý výčet nepříjemných projevů, které mohou doprovázet nevhodně zvolenou kosmetiku pro vaši pokožku. Čím dál více lidí se potýká s problémem citlivé pokožky, kterou je potřeba chránit, pečovat o ni a eliminovat dráždivé působení okolních vlivů. Mezi kosmetickými značkami v tomto vynikají především ty, které pocházejí z chladného severu, a skandinávská značka Neutral je dalším příkladem.
 

Značka Neutral vytváří více než 40 let kosmetické produkty, na které se mohou spolehnout především jedinci s citlivou pokožkou, alergici či jedinci se zvýšeným rizikem nevhodných reakcí na kosmetické přípravky. Nenajdete v nich totiž žádná zbytečná barviva nebo parfémy. Pokožku zároveň šetrně čistí a zanechávají ji svěží a jemnou po celý den. Kosmetika značky Neutral vzniká ve spolupráci s dánskou Asociací pro astma a alergii, neboť Dánsko je v současné době top v boji proti kožním alergiím.
 

Nejnovějším počinem značky Neutral je v tuto chvíli ochranná emulze, určená pro péči o intimní partie žen. Díky podílu kyseliny mléčné, která je normální součástí intimních partií žen, je zajištěna podpora harmonie a ideálního pH. Mimo jiné emulze slouží jako ochrana před řadou nejrůznějších gynekologických obtíží. Také minimalizuje riziko podráždění i velmi citlivé pokožky.

Značka Neutral sice není na českém trhu úplnou novinkou, ale její produkty v současnosti nebyly na mnoha místech k dostání. Nyní se stává kosmetika značky Neutral v Česku dostupnější a její řady se rozšíří o intimní mycí emulzi. Tuto volbu v péči o intimní partie žen můžete vyzkoušet od března 2020.