Neuvěřitelně důkladný, překvapivě jemný – elektrický zubní kartáček Oral-B iO je budoucností ústního zdraví

Značka Oral-B, která je průkopníkem v oblasti sonických a později také oscilačních elektrických zubních kartáčků a chytrého čištění zubů, představuje detaily své dosud nejrevolučnější technologie - magnetického zubního kartáčku Oral-B iO. Oral-B iO představuje pokrok v čištění zubů a činí z něj zážitek. Uspokojuje i ta nejvyšší očekávání uživatelů na technologii, design a výkon.

Technologie čištění zubů iO Clean zajistí uživatelům pocit každodenní čistoty po celý den, a to díky novému magnetickému pohonu Oral-B iO, který rovnoměrně rozděluje energii do konečků vláken, a vytváří tak jemné mikrovibrace. Díky kombinaci oscilací s mikrovibracemi klouže kartáček zub po zubu a zajišťuje hladký a tichý chod po celou dobu čištění.

Uživatelské rozhraní bylo navrženo ve spolupráci s více než 1 800 spotřebiteli

- Interaktivní displej umožňuje snadnou orientaci ve funkcích kartáčku a personalizaci: uvítá pozdravem, lze si vybrat až ze 7 režimů čištění, nastavit jazyk a upozorňuje na výměnu hlavice kartáčku.

- Inteligentní senzor tlaku navádí uživatele k vyvíjení optimálního tlaku při čištění. Senzor upozorňuje na přílišný tlak červeným světlem, ale také vůbec poprvé u kartáčků Oral-B na příliš nízký tlak přednastavenou barvou. Zeleně signalizuje, kdy uživatelé používají optimální čisticí tlak, čímž se maximalizuje účinnost ikonické kulaté hlavice inspirované nástroji zubních lékařů.

- Elegantní magnetická nabíječka u modelů iO Series 7 a výše poskytuje rychlé plné nabití za pouhé tři hodiny. Na displeji kartáčku je snadno čitelný ukazatel stavu nabití baterie.- Aplikace Oral-B disponuje 3D grafikou a technologií AI Brushing Recognition s umělou inteligencí, která rozpoznává všechny oblasti v ústech a vede uživatele ke stoprocentnímu vyčištění celé ústní dutiny.

- Vizuální časovač poskytuje uživatelům personalizované pokyny k dosažení co nejlepšího vyčištění. Časovač sleduje délku čištění každého zubu, takže uživatelé vědí, zda si čistili zuby po dobu dvou minut, což je doba čištění doporučená zubními lékaři, nebo zda čistili kratší dobu. Ikony smajlíků na displeji dávají uživatelům vědět, jestli už dosáhli svého cíle nebo jejich čištění bylo neefektivní.

Klinické testy potvrdily, že Oral-B iO odstraňuje až o 100 % více plaku a až 6× více plaku podél linií dásní 1 než běžný manuální zubní kartáček, tudíž nabízí bezpečné čištění zubů a dásní bez kompromisů. Výzkumy také poukázaly na to, že díky Oral-B iO jsou už během jednoho týdne používání dásně o 100 % zdravější v porovnání s klasickým manuálním čištěním. Ve srovnání s konkurenčním sonickým zubním kartáčkem magnetická technologie iO více zlepšuje zdraví dásní a o 28 % lépe odstraňuje zubní plak.

Jedná se o vůbec první aplikovanou technologii, která byla oceněna pečetí České stomatologické komory za prokazatelně šetrné, a přitom účinné čištění zubů. Modely iO 7 a iO 8 byly rovněž oceněny značkou kvality v nezávislém testu dTest, ve kterém bylo testováno 23 elektrických zubních kartáčků.